Як вибрати ніж для подарунка на Новий Рік?

Блог600

Вибір кухонного ножа для подарунка на Різдво чи Новий Рік може бути складним ділом. З такою кількістю різних стилів, типів та конструкцій кухонних ножів, що пропонують сучасні магазини, важко вибрати ніж, який стане ідеальним різдвяним чи новорічним подарунком.

Як вибрати ніж для подарунка на Новий Рік

Шеф-ножі, філейні ножі, сантоку, слайсери, універсальні ножі, клівера, сербскі ножі, зубчасті ножі та китайські ножі цай дао! Голова йде колом!

Докладніше – https://grandway.ua/catalog/nozhi-kuhonnye/.

Коли ви обираєте ідеальний ніж для подарунка на Новий Рік, є кілька важливих моментів, які можуть підштовхнути вас до правильного вибору, та придбати саме той ніж що сподобається та запам’ятається як найкращий подарунок цього року! Просто треба пригадати кілька речей про тих людей, яким ви збираєтесь зробити подарунок:

1. Що вони люблять готувати

Знання про те, що саме одержувачі подарунка будуть частіш за все готувати своїм новим кухонним ножем, допоможе вам вибрати саме те, що їх точно порадує.

Вони люблять м’ясо? Тоді гарний ніж для нарізання м’яса чи набір ножів для стейка може бути ідеальним подарунком саме для них.

Вони люблять готувати вегетаріанські страви? Якщо так, то ідеальним різдвяним подарунком для них стане сантоку (японський універсальний ніж для овочів та морепродуктів).

Пригадайте, що ви частіш за все бачили у них на столі? Чим вас пригощали частіш за все? Це може мати велике значення.

2. Які кухонні ножі у них вже є

Про це може бути складно дізнатися, якщо у вас немає доступу до їхнього будинку, але ж ви вже знаєте, що вони люблять готувати. Ви можете якось (максимально невимушено) почати із запитань, що ваші друзі (чи родичі) здебільшого готують і які типи кухонних ножів вони використовують. Можна навіть задавати питання так, ніби ви шукаєте рекомендації щодо того, які кухонні ножі купити собі.

Тут знадобляться деякі акторські здібності. Так, не у кожного вони є. Але спробувати варто.

3. Який їх улюблений колір

Пригадайте, речі яких кольорів здебільшого ви бачите у них вдома та на них самих? Який колір їхнього автомобіля, одягу чи інших особистих речей? Якщо ви ще не запитували, що вони люблять готувати, мимохідь запитайте про улюблений колір. Але не треба питати дуже багато, це буде підозрілим.

4. Їм подобаються прості чи екстравагантні речі

Кухонні ножі, як одяг, машини, будинки та багато іншого, бувають як мінімалістичними та строгими, так і навпаки – яскравими та оригінальними. На якій частині спектру знаходяться смаки одержувачів вашого подарунку?

5. Трохи про деякі дивні звичаї та забобони відносно ножів, і чому про них варто знати

Дуже важливий момент, якщо ви зібрались подарувати ножі, це питання, чи вірить майбутній одержувач подарунка у забобони? Це може бути дивним, але людей, що вірять у різні речі про чорну кішку або інші погані прикмети навколо нас досить багато.

Звісно, існують і забобони, що мають відношення до ножів. Дехто з цих людей вірить, що ніби то ножі дарувати не можна, бо ніж може перерізати дружбу між вами.

На щастя, саме ті люди, що придумали ті забобони, самі ж придумали як їх обійти. Будете дарувати ніж, захопіть із собою якусь дрібну монетку, та віддайте її разом із подарунком. Нехай людина, якій ви подарували ніж одразу поверне монетку вам. Все. Тепер ніж вважається проданим, а не подарованим, тому забобони на нього не діють.

Згодні, звучить усе це трохи дивно та навіть безглуздо. Але для деяких людей подібні речі важливі. Це складно зрозуміти, про це просто варто знати. Мабуть, у цьому разі зовсім не складно задовольнити їх потреби, навіть такі дивакуваті. Особливо, якщо ці люди вам близькі.

Ми сподіваємось, що ця стаття допоможе вам вибрати ідеальний кухонний ніж для новорічного подарунка та допоможе вам його правильно подарувати.

Бажаємо вам гарних та веселих свят!


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)