Найпоширеніші проблеми з iPad і способи їх вирішення

Блог1568

Найпоширеніші проблеми з iPad і способи їх вирішення

iPad від Apple залишається одним із найкращих планшетів на ринку. Apple продала більше 350 мільйонів по всьому світу, і наразі є багато різних моделей на вибір. Хоча ці планшети, безумовно, є добре сконструйованими цифровими машинами, вони не застраховані від деяких недоліків і збоїв.

Якщо у Вас виникла серйозна поломка, яку Вам важко ідентифікувати, ми рекомендуємо звернутися до сервісного центру AppLab, фахівці якого з 2016 року надають якісне сервісне обслуговування власникам гаджетів Apple. На ремонт поширюється гарантія 1 рік. Щоб не стояти в черзі достатньо просто подати заявку на офіційному сайті: https://app-lab.com.ua/ipad/.

Якщо ж поломка нескладна, то Ви цілком зможете впоратися самостійно. Далі ми розглянули деякі з найпоширеніших проблем iPad, з якими під силу впоратися навіть новачкам.

1. На iPad мертві або застряглі пікселі

Це може засмучувати, якщо на вашому iPad не працює піксель. Спочатку ви помітите це як крапку, яка не реагує на дисплеї, не змінюється або залишається чорною незважаючи ні на що. Іноді таких пікселів може бути більше одного, що викликає дискомфорт під час користування гаджетом.

Можливі рішення:

  1. Якщо піксель все ще світиться, але просто застряг або не змінює правильний колір, ви можете самостійно спробувати вручну це виправити. Оберніть великий палець чистою тканиною та обережно, міцно натисніть на область дисплея з пікселем, повільно рухаючи великим пальцем. Іноді це може допомогти вирішити будь-які проблеми, які виникають на панелі.
  2. Яскраве блимання, зміна кольорів також може допомогти скинути піксель. Ви можете запустити багато відео Pixel Fix на YouTube у повноекранному режимі, щоб допомогти з цим, або навіть знайти програму, яка робить те саме.
  3. Якщо піксель постійно темний, що б ви не робили, він мертвий. Ви не можете виправити битий піксель. Якщо це незначна проблема і не відволікає, ви можете залишити її. Але було б гарною ідеєю взяти свій iPad і запитати про заміну дисплея в сервісному центрі.

2. Остання версія iPadOS не встановлюється на моєму iPad

Бажаєте отримати останні оновлення iOS/iPadOS і всі запропоновані нові функції? Ви можете виявити, що ваш iPad уперто відмовляється завантажувати оновлення, навіть якщо на ньому зазначено, що воно буде, або якщо оновлення було заплановано на певний час. На щастя, зазвичай це пов’язано з невідповідністю певним вимогам, необхідним для оновлення, а не постійною помилкою вашого iPad.

Можливі рішення:

  1. Двічі перевірте, чи ваш iPad сумісний з останніми версіями iPadOS.
  2. Переконайтеся, що акумулятор вашого iPad має принаймні 50% заряду. З міркувань безпеки радимо просто підключити iPad до розетки, перш ніж починати велике оновлення.
  3. Переконайтеся, що ви не використовуєте стільниковий зв’язок для передачі даних для Інтернету. IPad не розпочне таке велике завантаження під час з’єднання даних, щоб уникнути використання мобільних даних.
  4. Переконайтеся, що режим низького енергоспоживання вимкнено. Якщо його випадково ввімкнути, оновлення, ймовірно, не працюватиме.
  5. Вимкніть VPN, якщо ви його використовуєте. Хоча ви можете додати сайти до білого списку в багатьох мережах VPN, це насправді не працює для завантаження оновлення програмного забезпечення безпосередньо з Apple, тому вимкніть його для цієї зміни та знову ввімкніть пізніше.

3. Завислий екран

Ви можете час від часу помічати, що екран вашого iPad зависає і не реагує на ваш дотик. Це поширена скарга на форумі підтримки Apple. Найімовірнішим винуватцем є конкретна програма, але не завжди легко визначити, яка саме. Якщо це повторюється повторно, зверніть увагу на те, що у вас запущено, і спробуйте видалити його, щоб побачити, чи це вирішить проблему. Незалежно від причини, ваші негайні рішення щодо завислого екрана iPad однакові.

Можливі рішення:

  1. Спробуйте спочатку перезавантажити пристрій, натиснувши й утримуючи кнопку живлення, доки на екрані не з’явиться напис «slide to power off», а потім проведіть пальцем, щоб вимкнути живлення. Натисніть і утримуйте ту саму кнопку, щоб увімкнути його знову. Ви дізнаєтесь, що це спрацювало, коли побачите логотип Apple.
  2. Якщо екран не реагує, вам може знадобитися примусово перезавантажити пристрій. У цьому випадку вам слід одночасно натиснути й утримувати кнопку живлення та кнопку «Додому» приблизно 10 секунд. Ви дізнаєтесь, що це спрацювало, коли з’явиться логотип Apple. Для нових iPad без кнопки «Додому» натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності, натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності, а потім натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки пристрій не перезавантажиться.
  3. Якщо він уперто відмовляється реагувати на перезапуск або скидання, то вам потрібно спробувати відновити. Підключіть його до комп’ютера за допомогою кабелю, що входить у комплект. Завантажте iTunes на комп’ютер, виберіть свій iPad, виберіть вкладку «Зведення» та натисніть кнопку «Відновити iPad». Це видалить ваш вміст, тому ви можете вибрати «Відновити резервну копію» на вкладці «Підсумок». Майте на увазі, що ви втратите все, для чого не створили резервну копію.

4. iPad не вмикається

Це кошмар з будь-яким електронним пристроєм, коли він взагалі відмовляється вмикатися. Однак не припускайте найгіршого, можливо, його легко оживити. Це ще одна поширена публікація на форумі підтримки Apple.

Можливі рішення:

  1. Спробуйте одночасно утримувати кнопку живлення та кнопку «Додому», доки не побачите логотип Apple. Для новіших iPad без кнопки Home натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності, натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності, а потім натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки пристрій не перезавантажиться.
  2. Можливо, акумулятор просто розрядився. Підключіть iPad до настінного зарядного пристрою за допомогою оригінального кабелю та зарядного пристрою, які входять у комплект, і зачекайте годину, перш ніж повторити перший крок.
  3. Якщо ваш iPad увімкнувся, але застряг під час запуску, підключіть його до комп’ютера з запущеним iTunes і повторіть перший крок, за винятком цього разу, не відпускайте кнопки, коли ви бачите логотип Apple, утримуйте їх, доки не з’явиться екран режиму відновлення. Ви повинні отримати опцію Відновити або Оновити. Виберіть «Оновити », і він спробує перевстановити iOS без стирання ваших даних.
  4. Якщо нічого з цього не працює, тоді настав час зв’язатися з Apple або зайти в сервісний центр.

5. iPad не заряджається

Якщо ви виявили, що ваш iPad не заряджається, коли ви підключаєте його до адаптера живлення, є кілька можливих причин. Якщо він не заряджається, коли ви підключаєте його до комп’ютера, можливо, це просто порт, який ви використовуєте, спробуйте натомість адаптер живлення. Ви можете побачити, чи заряджається USB-порт вашого комп’ютера чи ні, подивившись на значок акумулятора на iPad. Якщо він заряджається, ви побачите символ блискавки; якщо ні, поруч буде написано Не заряджається. Деякі порти комп’ютера не можуть забезпечити достатньо заряду для зарядки iPad, і він завжди заряджатиметься повільніше через комп’ютер, навіть якщо він працює.

Можливі рішення:

  1. Якщо можливо, спробуйте кабель і адаптер живлення з іншим сумісним пристроєм або спробуйте інший адаптер живлення та кабель.
  2. Завжди варто перезавантажити iPad, щоб перевірити, чи це допоможе.
  3. Деякі люди повідомляють про успіх після ввімкнення режиму польоту, тому варто спробувати.
  4. Якщо проблема не в кабелі чи адаптері живлення, і нічого іншого не працює, можливо, у iPad виникла несправність, і вам потрібно буде зв’язатися з компанією Apple, роздрібним продавцем, де ви придбали його, зайти в сервісний центр, оскільки причиною може бути пошкоджена батарея або пошкоджений зарядний порт, обидва з яких підлягають ремонту.

Щоб уникнути перерахованих та інших можливих поломок iPad, бажано відповідально ставитися до його використання, берегти яблучний планшет, використовувати захисні засоби – чохли, сумки, бампери. Якщо ж несправність сталася, звертайтесь до сервісного центру!


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)