Дорослий герой для маленьких читачів

***
Переглянуто: 810Відгуки: 0
Цікаві статті

Казки МісяцяМожливо, ви й не знали, але Місяць дуже любить розповідати повчальні казки. Тільки робить він це тим, хто дійсно цього потребує.

Як, наприклад, головному герою книги Марини Чайки «Казки Місяця». Кота Хомута справді є чого навчити: здається, що все його життя проходить за краденням з комори ковбаси, задиранням пса Хасера та розказуванням небилиць корові Моні. А ще кіт страждає важкою формою нарцисизму і навіть переживає проблеми, пов’язані з дитинством. Дядечка Фройд би подякував авторці, забачивши такий психотип. Та й нам є за що сказати «спасибі». Адже попри свої негативні сторони, Хомут уміє дружити, більш за все цінує красу (і не тільки свою, а й усього довкола), прагне до нових знань та мріє змінити життя в замку, у якому мешкає, на краще. А ще він веселий та кмітливий, і ну дуже харизматичний. Хочеш, не хочеш, а симпатизуєш такому поганцю!

Головний герой «Казок Місяця» – це герой, який відкриє вашій дитині сучасного літературного персонажа, а разом із ним – сучасну людину. Закінчився час виключно хороших богатирів та поганих зміїв. Усе перемішано, заплутано й не визначено. Поганий перед тобою герой чи добрий залежить тільки від того, як ти сам оціниш його вчинки. А це чудовий старт для розвитку критичного мислення, яке так знадобиться вашій дитині в дорослому житті.

Як часто можна зустріти людей, які відверто зізнаються, що поза шкільною програмою в останній раз брали до рук лише казки? Можливо все тому, що однієї миті вони з них виросли, а до серйознішої літератури готові не були. Випуском «Казок Місяця» видавництво «Ранок» попередило такий розрив. Книга наблизить маленького читача до сприйняття дорослої, навіть сучасної постмодерної, літератури. А отже плавно продовжить процес виховання любові до книги та читання у маленького любомудрика.

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)