Дорослий герой для маленьких читачів

Блог2925
Мітки:

Казки МісяцяМожливо, ви й не знали, але Місяць дуже любить розповідати повчальні казки. Тільки робить він це тим, хто дійсно цього потребує.

Як, наприклад, головному герою книги Марини Чайки «Казки Місяця». Кота Хомута справді є чого навчити: здається, що все його життя проходить за краденням з комори ковбаси, задиранням пса Хасера та розказуванням небилиць корові Моні. А ще кіт страждає важкою формою нарцисизму і навіть переживає проблеми, пов’язані з дитинством. Дядечка Фройд би подякував авторці, забачивши такий психотип. Та й нам є за що сказати «спасибі». Адже попри свої негативні сторони, Хомут уміє дружити, більш за все цінує красу (і не тільки свою, а й усього довкола), прагне до нових знань та мріє змінити життя в замку, у якому мешкає, на краще. А ще він веселий та кмітливий, і ну дуже харизматичний. Хочеш, не хочеш, а симпатизуєш такому поганцю!

Головний герой «Казок Місяця» – це герой, який відкриє вашій дитині сучасного літературного персонажа, а разом із ним – сучасну людину. Закінчився час виключно хороших богатирів та поганих зміїв. Усе перемішано, заплутано й не визначено. Поганий перед тобою герой чи добрий залежить тільки від того, як ти сам оціниш його вчинки. А це чудовий старт для розвитку критичного мислення, яке так знадобиться вашій дитині в дорослому житті.

Як часто можна зустріти людей, які відверто зізнаються, що поза шкільною програмою в останній раз брали до рук лише казки? Можливо все тому, що однієї миті вони з них виросли, а до серйознішої літератури готові не були. Випуском «Казок Місяця» видавництво «Ранок» попередило такий розрив. Книга наблизить маленького читача до сприйняття дорослої, навіть сучасної постмодерної, літератури. А отже плавно продовжить процес виховання любові до книги та читання у маленького любомудрика.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)