Корисні поради, які допоможуть вибрати хорошого репетитора англійської мови

Блог1624

Корисні поради, які допоможуть вибрати хорошого репетитора англійської мови

Ви ніколи раніше не думали про те, щоб отримати репетитора, але тепер серйозно про це думаєте? Ми підготували для Вас кілька корисних порад, які допоможуть вибрати хорошого репетитора для приватних занять англійською.

Викладач VS репетитор 

Перш ніж приступати до вибору приватного репетитора, ви повинні розуміти чим він відрізняється від викладача у класі англійської. Перебуваючи в класі, ваш викладач ознайомить вас з матеріалом. Якщо вам важко впоратися з темою, хороший вчитель докладе всіх зусиль, щоб допомогти вам, але зазвичай у нього немає часу під час занять, щоб приділити вам всю необхідну увагу. Приватний репетитор з англійської мови, навпаки, більш гнучкий і зможе працювати персонально з вами всі 100% навчального часу. Щоправда, вартість таких занять буде дещо дорожча від вартості в класі, де окрім Вас може навчатися ще близько 10 осіб. Тому під час вибору все ж потрібно врахувати свої фінансові можливості.

З чого почати пошук репетитора

Репетитори всюди, але вам, можливо, доведеться копнути глибше, щоб знайти хороших. Ось кілька місць, з яких ви можете почати:

  1. Запитайте свого викладача або однокласників. Дуже ймовірно, що якщо ваш шкільний чи університетський викладач не пропонує репетиторство, він знає когось, хто ним займається. Ще одна гарна ідея — запитати у своїх друзів, однокурсників чи однокласників. Є шанс, що у них є хороші репетитори, які зможуть з Вами займатися.
  2. Розгляньте онлайн-сервіси. Є багато чудових веб-сайтів, які пропонують репетиторські послуги за дуже розумними цінами. Однією з переваг онлайн-репетитора є те, що вам не потрібно витрачати час на дорогу на заняття та назад. Крім того, вони дуже гнучкі, тому ви можете навчатися за власним розкладом. Багато онлайн-репетиторів пропонують пробні заняття за дуже низькою ціною або навіть безкоштовно.
  3. Відвідайте репетиторські центри. Якщо ви шукаєте більш формальне середовище для репетиторства, тоді вам варто розглянути репетиторський центр. Вони також є хорошим варіантом, якщо ви віддаєте перевагу очному репетитеру, а не онлайн. Для деяких людей може бути легше налагодити стосунки з репетитором віч-на-віч. Ще однією перевагою репетиторських центрів є те, що репетитори, які там працюють, пройшли перевірку відповідно до вимог центру. Вам не потрібно турбуватися про перевірку освітньої підготовки чи рекомендацій, оскільки центр уже зробив це за вас. Єдине, про що вам варто хвилюватися, це чи сумісний стиль викладання репетитора з вашим стилем навчання.

Якості хорошого репетитора англійської мови

Звичайно кожен репетитор має власні особливості, проте є деякі якості, які повинен мати кожен спеціаліст. Якщо ви берете співбесіду з викладачем, ви повинні звернути увагу на наявність (чи відсутність) деяких з них:

  1. Вільне володіння англійською мовою (бажано носій мови). Турбуйтеся перед усім не про те, наскільки репетитор може говорити вашою рідною мовою, а про те, наскільки добре він говорить англійською. Звичайно, не всі носії мови є хорошими репетиторами, і є багато хороших репетиторів, для яких англійська не є рідною мовою. Але загалом носій мови часто може допомогти вам зрозуміти певні аспекти так, як цього не зробить неносій мови.
  2. Доступний і доброзичливий. Ви далеко не заїдете, якщо вам буде некомфортно з репетитором. Не всі люди добре працюють разом. Якщо ви не почуваєтеся комфортно зі своїм репетитором, Вам варто знайти іншого. Можливо, вам навіть доведеться спробувати кілька варіантів, перш ніж ви знайдете правильний.
  3. Впевнений. Ваш репетитор має бути впевненим у тому, чому він Вас навчає. Якщо він носій мови або ж має відповідний досвід, він може дати відповіді на усі запитання і при цьому Вам не доведеться сумніватися у їх правильності.

Якщо ви вирішили розпочати навчання з репетитором, вам також варто зрозуміти свої цілі і потреби. Ви точно повинні розуміти, для чого Вам потрібна англійська: для роботи, для того, щоб вільно подорожувати, тощо. Складіть план на один-шість місяців. Запишіть свій план і цілі. Якщо ви бачите свої цілі на папері, ви зможете пояснити їх своєму репетитеру, щоб він міг скласти для вас правильний план занять.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)