Флешмоб-конкурс "Я – фентезі-герой"

2996

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


Тож "барабанний дріб"!!! Ми урочисто оголошуємо, що переможницею конкурсу стала "барабанний дріб посилюється" талановита Марія Рибалко, яка зняла чудове відео на книгу "Марічка і Червоний Король"!

Вітаємо з перемогою! У подарунок Марія отримає 6 суперкрутих новинок від нашого видавництва.

Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі, ви просто неймовірно круті!

Дивіться відео та насолоджуйтеся кльовою реалізацією smile


НЕ ЗНАЄТЕ ЩО ЦЕ ЗА ФЛЕШМОБ?

Флешмоб-конкурс

Чи любиш ти фентезі настільки ж сильно, як і ми? Чи здатен ти десятки і навіть сотні разів перечитувати пригодницькі історії про Персі Джексона або ж Гру Престолів, передивлятися всоте боротьбу Ордена Феніксу із відчайдушними Пожирачами Смерті? А може ти хочеш відчути себе героєм фентезі-історії? У нашій уяві ми вже давно маємо таємничі сили, а якщо показати це світові?

Наприклад, зняти відео, в якому головним персонажем фентезі-саги є ти, твій кращій друг або ж чотирилапий товариш. Це може бути продовження вже існуючої сюжетної лінії або навіть зовсім нова історія. Ось, як наприклад, відео у блогера Дани.

Юхууу, це ж просто крутяцьке видовище виходить. Покажи світові, своє друге «Я» та отримай визнання публіки, шану та гарні призи від видавництва «Ранок».

Для участі потрібно :

1. Відзняти коротеньке відео за темою: Я – фентезі-герой.

2. Надіслати його на пошту pr@ranok.com.ua та розмістити в своїй соц. мережі (Facebok, Instagram, YouTube ) відео з хештегом #ЯфентезіГерой до 10 вересня 2017 року.

3. Передати естафету 3 друзям.

4. Чекати гучного перегляду та голосування на заході «Таємне життя поціновувачів фентезі», в межах 24 Форуму Видавців у Львові.

Переможець відеофлешмобу отримає 6 супер крутих книжкових новинок від видавництва «Ранок»: "Герої Олімпу. Зниклий Герой", "Звіродухи", "Корнуольський коледж. Що приховує Кара Вінтер", "Том Гейтс", "Школа чарівних тварин", "Школа чарівних тварин. Самісінькі ями".


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)