Facebook InstagramPinterestTwitter
Іншою мовою: EN RU

Флешмоб-конкурс "Я – фентезі-герой"

2167

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


Тож "барабанний дріб"!!! Ми урочисто оголошуємо, що переможницею конкурсу стала "барабанний дріб посилюється" талановита Марія Рибалко, яка зняла чудове відео на книгу "Марічка і Червоний Король"!

Вітаємо з перемогою! У подарунок Марія отримає 6 суперкрутих новинок від нашого видавництва.

Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі, ви просто неймовірно круті!

Дивіться відео та насолоджуйтеся кльовою реалізацією smile


НЕ ЗНАЄТЕ ЩО ЦЕ ЗА ФЛЕШМОБ?

Флешмоб-конкурс

Чи любиш ти фентезі настільки ж сильно, як і ми? Чи здатен ти десятки і навіть сотні разів перечитувати пригодницькі історії про Персі Джексона або ж Гру Престолів, передивлятися всоте боротьбу Ордена Феніксу із відчайдушними Пожирачами Смерті? А може ти хочеш відчути себе героєм фентезі-історії? У нашій уяві ми вже давно маємо таємничі сили, а якщо показати це світові?

Наприклад, зняти відео, в якому головним персонажем фентезі-саги є ти, твій кращій друг або ж чотирилапий товариш. Це може бути продовження вже існуючої сюжетної лінії або навіть зовсім нова історія. Ось, як наприклад, відео у блогера Дани.

Юхууу, це ж просто крутяцьке видовище виходить. Покажи світові, своє друге «Я» та отримай визнання публіки, шану та гарні призи від видавництва «Ранок».

Для участі потрібно :

1. Відзняти коротеньке відео за темою: Я – фентезі-герой.

2. Надіслати його на пошту pr@ranok.com.ua та розмістити в своїй соц. мережі (Facebok, Instagram, YouTube ) відео з хештегом #ЯфентезіГерой до 10 вересня 2017 року.

3. Передати естафету 3 друзям.

4. Чекати гучного перегляду та голосування на заході «Таємне життя поціновувачів фентезі», в межах 24 Форуму Видавців у Львові.

Переможець відеофлешмобу отримає 6 супер крутих книжкових новинок від видавництва «Ранок»: "Герої Олімпу. Зниклий Герой", "Звіродухи", "Корнуольський коледж. Що приховує Кара Вінтер", "Том Гейтс", "Школа чарівних тварин", "Школа чарівних тварин. Самісінькі ями".