Бійка вовків із свиньми (українська народна казка)

***

Бійка вовків із свиньми (українська народна казка) Здибався вовк з пацюком та й каже вовк до пацюка: «Я тебе маю з'їсти». Пацюк каже до вовка: «Ну, треба, то треба». Тоді скочив вовк до пацюка, а пацюк вовка за ноги. Як почав кусати, взяв під себе, ледве вовк вирвався. Як вирвав, то й каже: «Чекай, я тобі покажу. Я собі скличу кілька вовків, то й ми тебе роздерем». А пацюк каже: «Ну, ну, добре». Тоді вовк як завив. Прибігло до нього з десять вовків та й кажуть: «Чого тобі треба?» — «Тут я казав пацюкові, що маю його з'їсти, а він мене як лапнув попід спід попід черево, то я ледве вирвався». Кажуть вовки пацюкові: «Ми тебе зараз роздеремо». А пацюк тоді каже: «Що вам з мене одного? Я прикличу зараз ще хоть чотирьох». Пацюк як зафутів, то прибігла до нього ціла зграя свиней. Та й кажуть свині до пацюка: «Що тобі треба?» А пацюк каже до них: «На мене напала лиха звірина і хоче мене з'їсти. Може б ви нас розсудили?»

Свині тоді як почали за вовками гнати, як злапали двох вовків, як почали їх рвати, то ті решта вовків як утекли та й кажуть одні до других: «Чи треба нам такими дурними бути, щоб нас один пацюк десятьох змудрував? Нам на то не було дивити, що він казав, що «Я вам прикличу чотирьох, аби мали що більше їсти» — треба було нам його розірвати і з'їсти. Отже, тепер, вовку, ми тебе маємо з'їсти, що ти не знав, як зробити».

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)