Заходи «Книжкового Арсеналу» від видавництва «Ранок»

2010

Майстер-клас з малювання танглів

Ти маєш бути на цьому заході, якщо твої руки схильні малювати візерунки та каракулі на берегах зошитів чи в скетчах!

20 травня о 18:00 приходь у Мистецький Арсенал та перетвори свої «палички-кружечки» на шедевр сучасного мистецтва. Тут талановита ілюстраторка видавництва «Ранок» Євгенія Перепелиця, навчить тебе новій, модній та креативній методиці малювання – малювання танглів!

Не думай, що це важко чи в тебе немає хисту: із шаблонами з книжок серії «Прості тангли» та допомогою фахівця ти впораєшся на відмінно і закохаєшся в малювання зентанглів раз і на завжди!

Захід відбуватиметься у Дитячих майстернях Мистецького Арсеналу.
Науково-ігрові балачки «Як зберегти природу»

Кожен здатен урятувати планету! Якщо сумніваєшся або не знаєш, як, - неодмінно завітай на наші науково-ігрові балачки «Як зберегти природу» 19 травня о 16:00. У рамках презентації першої в Україні ігрової екокниги «Зберегти ліс» усі присутні зможуть:

- Дізнатися, як допомогти лісу.

- Поспілкуватися з першим практичним екоблогером України Маріанною Бойко та перейняти її досвід.

- Випробувати свої сили, виконавши завдання із книги.

Наважся стати екогероєм!

Захід відбуватиметься у Залі «Папір» Мистецького Арсеналу
Презентація серії книжок «Казкотерапія»

Гармонія зовнішнього та внутрішнього світу – запорука щастя у будь-якому віці. Як допомогти дитині досягти такого балансу розкажуть та покажуть 20 травня о 10:00 Наталія Чуб та Інна Масляк – авторка та ілюстраторка книжок серії «Казкотерапія». Дитячий психолог Наталія Чуб знає, як за допомогою казки виявити та усунути дитячі хвилювання, комплекси та погані звички. І своїми знаннями вона неодмінно поділиться з батьками, дасть відповіді на всі запитання та вислухає кожного. А ще – зачитає свої чудові казочки.

Захід відбуватиметься у Залі мальованих історій Мистецького Арсеналу
«Малювальна вікторина» - створюємо мапу України

Малювальна вікторина – це не просто забавка! Це буря емоцій від улюбленого заняття – розфарбовування та багато вражень, нових знань про найкращу країну у світі. Гадаєш, що знаєш про Україну все? А ось і побачимо! Давай відповіді на запитання вікторини та отримуй за це мапи для розфарбовування.

Зберемо величезну мапу своєї Батьківщини разом! Вікторина проводиться у рамках презентації суперновинки «Мапи.Україна» 18 травня о 13:00 від української ілюстраторки Ольги Романової.

Захід відбуватиметься на Видавничому майданчику Мистецького Арсеналу
Перелік книг, які будуть презентовані на фестивалі видавництвом «Ранок».


Заходи «Книжкового Арсеналу» від видавництва «Ранок»