Кіноіндустрія: що потрібно сучасним дітям?

***
Переглянуто: 879Відгуки: 0
Цікаві статті

Кіноіндустрія: що потрібно сучасним дітям?На сьогодні кіноіндустрія випускає дуже багато різноманітної продукції: фільми, мультфільми, серіали тощо. Але виникає питання: що ж із цього всього цікавить дітей та чи можна їм усе це переглядати? Безперечно, батькам потрібно слідкувати за своїм чадом, оскільки, на жаль, далеко не всі фільми "дорослого спрямування" (сцени насильства, ненормативна лексика тощо) показують під вечір або вночі, та й інтернет дає в цьому плані необмежені можливості, оскільки там можна глянути все, що завгодно та коли заманеться (ніхто ж з екрану комп'ютерного монітора не запитає дитину про її вік).

Щоб не виникало жодних непередбачуваних ситуацій, батьки повинні самостійно вибирати (не без участі юного кіноглядача, звичайно), що, коли і як дитині дивитися. Проте, не забуваємо також, що довготривалі кіносеанси шкідливі для дітей. Можна, наприклад, вибрати онлайн перегляд казки або дитячого фільму (це набагато зручніше, ніж чекати, доки такі кінокартини покажуть нарешті по телебаченню). Також можна завантажити їх на диск, щоб не загубити.

І ось цікавий факт: якщо дитячими фільмами сучасні кіностудії ще так-сяк займаються, то екранізація казкових сюжетів взагалі відійшла на задній план. Більшість кіноказок (не плутайте з мультфільмами) відзняті ще до початку століття (в основному в період 1970-2000 рр). І це серйозна проблема, оскільки сучасні діти потребують сучасних екранізацій. Час іде і все змінюється, в тому числі і погляди на кіноіндустрію. Але зараз не про це...

Дитячі фільми та казки мають одну особливість, якої позбавлені більшість іншої кінопродукції: моральність та пропагування добрих якостей (справедливість, чуйність, дбайливість, чесність тощо). Говорячи про моральність, я маю на увазі так звану "байкову мораль", тобто певні висновки (ви ж, напевне, читали байки Езопа?). Наприклад: кіноказка "Попелюшка" пропагує працьовитість та, одночасно з цим, показує, що всі отримують, врешті-решт, те, на що заслуговують; екранізація казки "Червоний капелюшок" показує які наслідки може мати непослух батькам тощо.

Виділіть час та перегляньте свою домашню кінотеку, можливо, деякі екземпляри необхідно заховати якомога далі від дитячих очей, а деякі - навпаки, покласти на видне місце. Так чи інакше - вирішувати вам, проте пам'ятайте, що діти дуже швидко переймають побачене на екрані. А що вони там побачать - залежить тільки від вас.

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)