Пригоди Сонечка (Єлизавета Вибла)

***

Пригоди Сонечка (Єлизавета Вибла) Це було дуже давно, ще, мабуть, тоді, коли звірі говорити вміли. Жило собі Сонечко. А як звали його, ніхто й не знав. Тому стали називати його просто Сонечком. Жило воно у дикому лісі – Дикунія.

У нього не було друзів. І він через це дуже сумував. Якось, полетівши він до струмка, він побачив Метелика, який прилетів напитися чистої водички. Підлетів наш Сонечко до нього ближче й каже:Пригоди Сонечка (Єлизавета Вибла)

– Привіт! Я – Сонечко, давай дружити!

Метелик погодився.

І ось, летять вони разом, бачать – Комар та Павук у шашки грають.

Метелик побоявся підлітати, а Сонечко полетів. Попитав він їх. А ті також були згодні подружитися з ним.

Пригоди Сонечка (Єлизавета Вибла) Пройшло декілька років – коло друзів Сонечка ставало все ширшим та ширшим. І ось, одного дня з'явився Черв'як – Володар Зла у тих краях. Йому не сподобалося веселість, яка панувала навкруги, і він надіслав туди свою дружину – Гусінь. Вона була ніби-то й «доброю», але дуже вже бридкою та неохайною.

Усім вона говорила що їй потрібні справжні друзі. Всі їй, звичайно, вірили. Та от, одного дня, чи краще сказати ночі, вона повісила до всіх записку: "Я з тобою не дружу! Наша зустріч була помилкою!"

І от, нарешті, Черв'як та Гусінь дочекалися сварки вірних друзів. Проте, не дивлячись ні на що, тільки Сонечко й Метелик, як завжди, були разом. Пригоди Сонечка (Єлизавета Вибла)

А, коли учасники сварки побачили їх разом, то сильно скаженіли від люті. Вся справа була в тому, що цей аркушик здуло вітром і вони не встигли прочитати його. Наступили друзі Сонечка на Черв'яка та Гусінь і перемогли їх!

Тому в лісі Дикунія зараз мир й спокій.

А, от як до них прийшов дикун Щур, то це зовсім вже інша історія.

Єлизавета Вибла, 10 років, м. Дніпропетровськ

Пригоди Сонечка (Єлизавета Вибла)

Комментариев: 1 RSS

1Юлия14-01-2016 17:49

добро всегда превосходит...

Елизовета, очень замечательная сказка.

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)