Що таке туристичний килимок і як його правильно вибрати?

Блог1068

В туристичному поході дуже важливо забезпечити нормальні умови для сну та відпочинку. Це дозволить відновити сили для подальшого долання шляху. Але одного лише спальника буде недостатньо. Стримувати холод, який іде від ґрунту, допоможе туристичний килимок. Купити в Україні його можна, скориставшись асортиментом інтернет-магазину компанії Terra Incognita.

Килимок надувний Terra Incognita Tetras mummy

Якими характеристиками відрізняється та як вибрати туристичний килимок?

У середині минулого століття в британській компанії Karrimor коли було створено спеціальний туристичний килимок, який отримав назву каремат. Він може чудово стати в пригоді у найскладнішій подорожі. Головне — правильно вибрати і купити туристичний килимок. У каталозі інтернет-магазину компанії Terra Incognita представлені найкращі моделі даного спорядження від таких всесвітньо відомих виробників, як, наприклад, Alexika, Easy Camp, Fjord Nansen, Isolon, KingCamp, Mountain Equipment, Pinguin, Robens, Sea To Summit, Terra Incognita, Therm-A-Rest, Trimm. Їх якість є гарантовано  високою. Це можливо завдяки прямому співробітництву з виробниками чи їх офіційними дистриб'юторами в Україні. На туристичні килимки ціни в каталозі даного інтернет-магазину менші, ніж в середньому на вітчизняному ринку. І це далеко не всі переваги товарів та послуг цього магазину.

Основні різновиди карематів

Таке спорядження можна вибрати різних видів. Це привабливі зовні вироби, які розроблені та виготовлені з урахуванням їх наступного застосування та потреб туриста. У першу чергу їх розрізняють за такими критеріями:

  • Тип килимка. В залежності від використаного матеріалу та конструкції можна вибрати пінні, самонадувні та надувні каремати. Перший варіант виготовляється з поліетиленової піни й може мати алюмінієве покриття. Самонадувні та надувні моделі більш запитувані на ринку, оскільки вони здатні забезпечити вищий рівень ізоляції від грунту.
  • Форма. Переважна більшість таких килимків має вигляд прямокутника. Це зручні традиційні конструкції, на яких може поміститися тіло будь-якої людини. Килимки у вигляді кокона є більш легкими, мають анатомічну форму. Їх легше переносити, зберігати та розміщувати у наметі. Вироби даного виду зазвичай продаються з чохлом, що сприяє їх довговічності.
  • Розмір та вага. Переважно туристичні килимки, замовити які можна в нашому інтернет-магазині, мають стандартну форму. Їх маса залежить від використаного матеріалу. Але переважно, наприклад, в нашому каталозі каремати мають вагу трохи меншу, ніж 0,5 кг, і не набагато більшу, ніж 2 кг. Тому їх легко переносити навіть при пішому поході.

Килимок надувний Terra Incognita Wave M

Пропонуємо вам в нашому інтернет-магазині туристичні килимки замовити з доставкою по Україні. Зробити правильний вибір вам допоможуть дані з картки товару, звучні фільтри на сайті, а також наші професійні консультанти. З таким спорядженням ваш туристичний похід буде набагато більш комфортнішим і цікавішим.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)