Серія конструкторів «Дерев’яне місто»

Блог3686
Мітки:

«Дерев'яне місто»Конструктор – універсальна іграшка для дітей різного віку. Успіх компанії Lego серед «хлопчиків» чудово це підтверджує. Але якщо говорити про конструктор, як про розвиваючу дитячу іграшку, то яка його користь і як вибрати правильний набір для вашої дитини?

Користь конструкторів будь-якого типу в тому, що вони розвивають у дитини дрібну моторику, уяву, терпіння. Під час гри малюк вчиться думати на декілька кроків уперед, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки. Нанизування деталей тренує окомір і орієнтування в просторі. Формується розуміння таких понять, як відстань, рівновага, форма, колір, розмір та інше. Дослідники стверджують, що з психологічної точки зору конструктор корисніший, аніж малювання, ліплення чи інші види творчої діяльності. Адже, склавши картинку в своїй голові, малюк не завжди отримує її на папері. Але ж він так старався! З конструктором усе інакше - результат буде саме таким, як було задумано спочатку.

«Дерев'яне місто»

Обираючи конструктор важливо враховувати вік дитини. Від цього залежить розмір деталей, їх кількість і складність поставленого завдання. Для найменших достатньо кубиків, з яких потрібно побудувати вежу. А для школярів ідеальними будуть залізні конструктори з болтами й гайками або ж славнозвісний Lego з дуже великою кількістю деталей і дуже складними конструкціями.

Звертайте увагу на матеріал, з якого виготовлені деталі. Якщо конструктор пластиковий, пластмаса повинна бути якісною. Для малюків чудово підходять дерев'яні деталі. Та й не тільки для малюків, адже це найбільш екологічно чистий продукт. Як зразок дерев'яних конструкторів для дітей старшого віку можна назвати серію «Дерев'яне місто», що нещодавно з'явилася в дитячих крамницях. Суть наборів – зібрати зі звичайних паличок для морозива чудову садибу, млин, сторожову вежу, каплицю чи вітрильник.

Прості матеріали складаються в цікаві реалістичні будівлі, що призведе в захват юного архітектора. Ще один плюс «Дерев'яного міста» перед звичайними конструкторами – втрачені деталі легко відновити, з'ївши декілька порцій смачного морозива.

Купуйте дітям корисні іграшки, сприяйте їхньому розвитку!


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)