Facebook InstagramPinterestTwitter
Іншою мовою: EN RU

Серія конструкторів «Дерев’яне місто»

Казки про:
2057

«Дерев'яне місто»Конструктор – універсальна іграшка для дітей різного віку. Успіх компанії Lego серед «хлопчиків» чудово це підтверджує. Але якщо говорити про конструктор, як про розвиваючу дитячу іграшку, то яка його користь і як вибрати правильний набір для вашої дитини?

Користь конструкторів будь-якого типу в тому, що вони розвивають у дитини дрібну моторику, уяву, терпіння. Під час гри малюк вчиться думати на декілька кроків уперед, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки. Нанизування деталей тренує окомір і орієнтування в просторі. Формується розуміння таких понять, як відстань, рівновага, форма, колір, розмір та інше. Дослідники стверджують, що з психологічної точки зору конструктор корисніший, аніж малювання, ліплення чи інші види творчої діяльності. Адже, склавши картинку в своїй голові, малюк не завжди отримує її на папері. Але ж він так старався! З конструктором усе інакше - результат буде саме таким, як було задумано спочатку.

«Дерев'яне місто»

Обираючи конструктор важливо враховувати вік дитини. Від цього залежить розмір деталей, їх кількість і складність поставленого завдання. Для найменших достатньо кубиків, з яких потрібно побудувати вежу. А для школярів ідеальними будуть залізні конструктори з болтами й гайками або ж славнозвісний Lego з дуже великою кількістю деталей і дуже складними конструкціями.

Звертайте увагу на матеріал, з якого виготовлені деталі. Якщо конструктор пластиковий, пластмаса повинна бути якісною. Для малюків чудово підходять дерев'яні деталі. Та й не тільки для малюків, адже це найбільш екологічно чистий продукт. Як зразок дерев'яних конструкторів для дітей старшого віку можна назвати серію «Дерев'яне місто», що нещодавно з'явилася в дитячих крамницях. Суть наборів – зібрати зі звичайних паличок для морозива чудову садибу, млин, сторожову вежу, каплицю чи вітрильник.

Прості матеріали складаються в цікаві реалістичні будівлі, що призведе в захват юного архітектора. Ще один плюс «Дерев'яного міста» перед звичайними конструкторами – втрачені деталі легко відновити, з'ївши декілька порцій смачного морозива.

Купуйте дітям корисні іграшки, сприяйте їхньому розвитку!