ПростоНет: як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації

Блог2493

ПростоНет – як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації

Інтернет грає провідну роль в громадському та особистому просторі людей всіх вікових та соціальних верств населення. Спілкування, робота, бізнес, навчання та багато іншого залежить від наявності зв’язку. Ось чому так важливо мати змогу сплатити рахунки вчасно і залишатись online.

Але життя дуже мінливе і не завжди є можливість скористатись звичною схемою внесення оплати: поїздка в інший регіон, відсутність власного ПК та інше. В таких випадках важливо не панікувати та обрати альтернативний спосіб поповнення балансу власного рахунку.

Інтернет-провайдер ProstoNet

Телекомунікаційна компанія Prosto.net забезпечує інтернетом 12 областей нашої держави та має незчисленну кількість клієнтів. Залишатися лідером в своїй галузі провайдеру дозволяє:

  • великий досвід роботи;
  • постійне оновлення обладнання;
  • високий рівень сервісного обслуговування та багато іншого.

Користувач може обрати для себе оптимальний тариф та сплачувати його вартість як помісячно, так і за декілька місяців наперед. Приємним є і те, що разом з послугами інтернет-зв’язку компанія надає доступ до цифрового TV, забезпечує цілодобову технічну підтримку та швидкість передачі даних до 300 Мбіт/сек. Провайдер регулярно проводить цікаві акції, що дає змогу отримати бажані інтернет-послуги на вигідних умовах.

Кожен клієнт має власний кабінет, де знаходиться основні дані про діючий тарифний план, баланс рахунку, ваш особовий номер та багато іншої корисної інформації. Він доступний 24/7 та дає можливість вносити корективи в параметри користування мережею: змінювати пакет послуг, викликати спеціаліста, активізувати такі додаткові послуги компанії, як "Робота в кредит", призупинення послуг, статистика оплат, зміна власних контактних даних та багато іншого.

Сплатити за наступний місяць користування також можна на офіційному сайті провайдера. Але для цього вам потрібно проходити авторизацію, що не завжди зручно робити. Особливо, коли ви не маєте доступу до власного комп’ютера або ноутбука, забули логін чи пароль для входу, хочете бути впевненим в надійності проведення транзакції без втрати великої кількості часу. В будь-якій нестандартній ситуації більш безпечним буде рішення скористатись перевіреним додатком швидких оплат.

ПростоНет – як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації – 2

Як поповнити інтернет-рахунок ПростоНет без особистого кабінету та реєстрації

Завдяки новітнім технологіям можна не лише замовити доставку їжі додому або купити брендовий одяг, сидячи вдома. Тепер доступна і послуга оплати рахунку за інтернет-зв’язок ПростоНет без реєстрації та величезних черг в касі.

Для внесення щомісячної плати за трафік достатньо перейти за посиланням https://easypay.ua/catalog/internet/prosto-i та виконати декілька простих кроків:

  1. Введіть номер особового рахунку, за який маєте намір внести кошти. Якщо ці дані відсутні, достатньо буде написати логін свого особистого кабінету в системі ProstoNet.
  2. В віконці нижче вкажіть необхідну суму оплати та натисніть кнопку "Підтвердити".
  3. Далі потрібно внести реквізити картки Visa або MasterCard та активувати вкладку "Сплатити".

Зазначена сума буде перерахована на баланс вашого рахунку на офіційному сайті провайдера за декілька хвилин. Перевагою використання сервісу швидких оплат без реєстрації є те, що ніхто не зможе скористатися вашими даними, навіть якщо ви забули вийти з програми. Реквізити карток, ваші особисті дані не зберігаються в системі, тож стають недоступними відразу після здійснення платежу.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)