Правильний догляд за зрілою шкірою

Блог215

Кожна жінка знає, як важливо доглядати за шкірою обличчя. З плином років догляду потрібно приділяти більше уваги, особливо після 35 років.  Адже вікові зміни стають дедалі помітнішими. Щоб звести їх до мінімуму, варто підібрати особливий догляд.

Якщо до 20 років догляд був спрямований на очищення, у 25-35 років – на зволоження та боротьбу з першими мімічними зморшками, то після 35 варто звернути увагу на крем для зрілої шкіри з позначками «проти зморшок» чи «anti-age». Необхідно шукати засіб із ліфтинг-ефектом, що підвищує пружність шкіри.

Правильний догляд за зрілою шкірою

Особливості зрілої шкіри та як за нею доглядати

Після 35 шкіра обличчя має особливості, які необхідно врахувати при виборі крему. Серед них:

  • підвищена пігментація;
  • менше виробляється колаген;
  • сухість і лущення;
  • можлива зміна овалу обличчя.

Ось чому важливо посилено зволожувати шкіру та вибирати креми з підвищеним вмістом різноманітних інгредієнтів. Бажано відмовитися від тих засобів, що сушать шкіру (наприклад, звичайне мило чи косметика на основі спирту) та звернути увагу на перевірених часом виробників, таких як Yves Rocher.

Користуватися антивіковою косметикою необхідно індивідуально. Стан шкіри залежить від багатьох факторів (генетики, способу життя і т. ін.). Якщо епідерміс у хорошому стані й не має виражених вікових змін, то можна використовувати таку косметику й після 40 років.

Додатково важливо захищати обличчя від ультрафіолету. УФ-промені шкідливі для епідермісу в будь-якому віці, але зріла шкіра особливо вразлива. Тому варто звернути увагу на засоби із SPF-захистом.

Як говорилося вище, після 35 років уповільнюється вироблення колагену. Але правильно підібрані засоби з колагеном допоможуть загальмувати процес старіння та усунуть видимі зморшки.

На що додатково варто звернути увагу?

При виборі антивікового крему важливо звернути увагу на відсутність синтетичних домішок. Адже шкіра в цьому віці особливо чутлива до всіляких парабенів та інших речовин. Це може вкрай негативно вплинути на стан епідермісу.

Косметологи рекомендують задуматися про антивікову косметику вже після 25 років. Коли візуально немає помітних зморшок, то все одно необхідна підтримка шкіри. Якщо виникли сумніви щодо ефективності того чи іншого засобу, то варто порадитися зі своїм косметологом.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)