Основні причини, які провокують інсульт: важливо знати всім

Блог690

Основні причини, які провокують інсульт: важливо знати всім

Складна економічна, пандемічна, соціальна та політична ситуація в навколишньому світі не додає здоров'я нашим співгромадянам. Загострення серцево-судинних патологій часто призводять до смерті, але частіше людина стає інвалідом і постійно потребує допомоги оточуючих. Від нас самих багато в чому залежить наше самопочуття. Потрібна постійна профілактика та поінформованість про негативні фактори. Необхідно знати основні причини, які провокують інсульт та інші загострення захворювань різної етіології.

На думку медиків, інсульт викликають такі упущення пацієнтів:

  • Насамперед це куріння цигарок, стиків, ароматичних сумішей та тютюну. Навіть одна цигарка на день здатна мати несподівані та непоправні наслідки. Куріння нерідко стає каталізатором таких порушень, як артеріальна гіпертензія, високий тиск, які спостерігаються у 90% серед пацієнтів, які перенесли інсульт.
  • Надмірна вага, яка у багатьох випадках супроводжує іншу тяжку хворобу — цукровий діабет. Необхідно ретельно стежити за цим фактором ризику, що свідчить про вищі навантаження на серцево-судинну систему, ніж це допустимо при нормальному функціонуванні органів.
  • Слабка фізична рухливість. Невролог, який представляє приватний будинок для літніх людей у Львові, наполегливо рекомендує більше рухатися, тим самим зміцнюючи м'язи тіла, серце та судини. Це чудова профілактика інсульту, яка доступна практично всім.
  • Зловживання алкоголем — напої, які містять етанол (етиловий спирт), руйнують судинну систему людини непомітно для неї самої, але це дуже добре видно людям, що оточують її. Навіть мала доза спиртного може мати найнепередбачуваніші наслідки для організму, який ослаблений або схильний до ішемії.
  • Високий показник вмісту так званого негативного холестерину в крові є наслідком надмірного вживання тваринних жирів. Такий стан справ у кровотворній та ендокринній структурах організму здатний призвести до того, що виникає атеросклероз судин. Дефіцит у повсякденному раціоні овочів та фруктів, недостатня кількість сирої води та постійний стрес роблять свою сумну справу — можливий інсульт. Дуже важливим є недопущення зневоднення організму.

Що робити, якщо інсульт таки стався, і чи можливий рецидив?

Крім стеження за водним балансом в організмі, виключення шкідливих звичок та дієтичного харчування важливі помірні фізичні вправи. Разом із продуманою та ефективною медикаментозною терапією можна протистояти згубній патології. Що стосується такого важливого заходу, як реабілітація після інсульту, необхідно звернутися до професіоналів (масажист, невролог, мануальний терапевт), контакти яких надасть надійний медичний центр.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)