Як жінки переносять вагітність залежно від групи крові

Блог763

Як жінки переносять вагітність залежно від групи крові

Очікування малюка часто змінює характер жінки – виявляється, велике значення тут відіграє група крові майбутньої мами.

Чому в людей різні групи крові? Причина в антигенах, які успадковуються від батьків і знаходяться на оболонці червоних кров'яних тілець. Для групової системи ABO мають значення два антигени: А і B. За їхньою наявністю чи відсутністю і визначається група крові.

Тим часом деякі вчені вважають, що група крові впливають на:

  • шлунково-кишковий мікробіом (і, у зв'язку з цим, на ваш вибір найздоровішої їжі);
  • згортання крові;
  • коронарну хворобу серця;
  • розвиток деяких видів раку, таких як рак шлунка (рак шлунка) і рак підшлункової залози.

Американський лікар Пітер Д'Адамо взагалі вважає, що від групи крові залежить і наш раціон. Власникам першої групи крові доктор радить налягати на м'ясо й обмежитися у вуглеводах. Другій групі рекомендує рослинну їжу, виключивши м'ясо і молочку. Третій і четвертій групам потрібні м'ясо, овочі, фрукти, а виключити варто бобові.

А ще, на думку лікарів, від групи крові залежить, як майбутня мама перенесе свою вагітність. Помічали, що одні жінки при надії стають дуже примхливими та дратівливими, а інші, навпаки, більш ніжними та милими?

Як вважає терапевт і автор медичних посібників Тетяна Гітун, причина криється в групі крові. У своїй книзі "4 групи крові. Вагітність і здоров'я жінки" Гітун пише, що ключові генні елементи, які відповідають за нашу реакцію на стрес, розташовані в тій самій ділянці хромосоми, що й ген, який відповідає за групу крові. Ну а вагітність для жіночого організму – і є один великий стрес.

Так, на думку автора, найменше змінюється характер вагітних із третьою і четвертою групами крові. Вони не так схильні до стресу, менше хвилюються і переживають. Виявилося, у людей із третьою і четвертою групою крові швидше виділяються окиси азоту. Це впливає на дію гормонів, які допомагають швидше оговтатися від хвороб і стресів.

Лікар каже, що в період вагітності жінки з цими групами крові починають чіткіше сприймати навколишній світ. Їхні розумові процеси прискорюються, майбутні мами починають фонтанувати ідеями, мислять більш творчо. Нерідко саме під час вагітності власниці третьої та четвертої груп крові готові наважитися на зміни – як незначні, так і досить серйозні.

Кипить енергія у майбутніх мам із другою групою крові. Вони перетворюються на наполегливих і рішучих жінок, які доб'ються свого всіма правдами і неправдами. Ось тільки оточуючим із такими бойовими матусями буде непросто – будувати їх будуть постійно. Вагітні другої групи крові більше схильні до стресів, проте здатні. При цьому власниці цієї групи так само схильні до стресів, проте ці жінки змінюють своє ставлення до них.

Дуже сильно змінюються під час вагітності власниці першої групи крові. Зазвичай вони стають м'якшими, поступливішими, умиротвореними та врівноваженими, ніж до свого стану. Здається, що вагітна з першою групою крові повністю занурена у свій світ.

А ось зриви і поганий настрій їх долають куди менше, ніж представниць інших груп крові. Усе через розщеплення і виділення гормонів, який діє на матусь у стресовій ситуації.

Водночас у звичайному, "позавагітному" житті жінки першої групи крові набагато дратівливіші й частіше за інших схильні до психічних розладів.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)