Ґрунт-емаль 3-в-1 – зручність роботи та заощадження коштів

Блог664

Ґрунт-емаль 3-в-1 – зручність роботи та заощадження коштів

Значно полегшити процес обробки та фарбування металевих поверхонь допомагає інноваційний матеріал – ґрунт-емаль 3-в-1. Цей матеріал унікальний тим, що виконує одночасно три функції – модифікатора іржі, ґрунтуючого шару та фінішної емалі. Використовуючи цей матеріал ви значно заощадите кошти, адже вам не потрібно буде купувати одразу три позиції в магазині. Розглянемо всі особливості та переваги ґрунт-емалі 3-в-1.

Ключові функції ґрунт-емалі 3-в-1

Сама назва матеріалу вже пояснює відмінності цієї емалі. Якщо бути точними, ґрунт-емаль 3-в-1 виконує функції:

  • антикорозійної ґрунтовки;
  • модифікатора іржі;
  • атмосферостійкої емалі.

Емаль виготовляється з використанням алкідно-уретанового лаку, котрий може виконувати задачі як ґрунтовки, так і фінішної емалі.

Обов'язковими компонентами емалі є антикорозійні наповнювачі – вони додатково захищають від корозії. Це робить ґрунт-емаль особливо актуальною для обробки металевих поверхонь, хоча цей матеріал універсальний, може застосовуватися для фарбування основ із різних матеріалів.

Ще одним важливим компонентом є модифікатор іржі – він зв'язує та нейтралізує залишкову іржу. Щоправда, є деякі обмеження із застосування ґрунт-емалі на поверхнях, уражених іржею: її шар не повинен перевищувати 100 мікрон.

Ґрунт-емаль 3-в-1 – зручність роботи та заощадження коштів – 2

Часто споживачі помилково вважають, що можна змішати фарбу та ґрунтовку, щоби отримати ґрунт-емаль. Такий підхід зовсім невірний. Таке змішування лише погіршить властивості матеріалів, адже ґрунтовка повинна бути нижнім шаром, а емаль – верхнім.

Ґрунт-емаль створюється за особливою технологією, а не просто змішуванням двох, уже готових продуктів. Щоби досягти унікальних властивостей, застосовуються домішки, котрі забезпечують ґрунт властивостями антикорозійної ґрунтовки та фінішної емалі.

Ключові переваги використання ґрунт-емалі:

  • заощадження часу на очищенні поверхні та знешкодженні іржі;
  • високі захисні властивості емалі;
  • запобігання утворенню нових осередків корозії.

Популярні модифікації ґрунт-емалі 3-в-1

Одним із найвідоміших матеріалів цієї категорії є емаль Dnipro Contact Premium Express, котра створює міцне, глянцеве покриття. Після повного висихання утворюється плівка, стійка до впливу атмосферних явищ, хімікатів, бензину, перепадів температур.

Емаль застосовується для фарбування металевих та дерев'яних поверхонь, котрі регулярно витримують вплив дощу, сонця, перепадів температур. Може застосовуватися для фарбування автомобілів, тракторів, сільгоспмашин.

Якщо ви хочете не просто створити міцне покриття, а ще й оригінальний ефект, варто обрати молоткову емаль Dnipro-Contact Hammer Paint. Окрім металевих конструкцій, таку емаль можна наносити на пластикові та дерев'яні основи. Готове покриття стійке до зміни температур у діапазоні від -45°С до +60°С.

Обрати потрібний різновид ґрунт-емалі 3-в-1 вам допоможуть у магазині «ОколоРемонта».


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)