Топ-4 кращих виробників дитячих автокрісел

Блог1284

Думка, що дитячі автокрісла потрібні тільки для того, щоб запобігти штрафам, є хибною. Насправді вони дійсно забезпечують захист при перевезенні дитини в автомобілі. Під час вимушеного маневрування або ДТП вироби надійно утримують тіло малюка, захищаючи його від ушкоджень.

Якщо ви шукаєте автомобільне крісло для своєї дитини, пропонуємо до вашої уваги рейтинг брендів, продукція яких є найбільш популярною в Україні.

Топ-4 кращих виробників дитячих автокрісел

Britax Romer

Компанія понад 40 років працює над виготовленням різноманітних засобів, що підвищують безпеку дитини під час пересування в автомобілі. Вона утворилася внаслідок злиття німецької компанії Romer з британським брендом Britax – головних світових лідерів у цій галузі.

Створюючи продукцію, виробник залучає технології, завдяки яким дитячі автокрісла є не лише гарними, комфортними, але й максимально надійними.

Серед сучасних систем, створених Britax Romer для підвищення захисту, варто виділити наступні:

  • SICT – ризик травмування дитини під час аварії зменшує бокова подушка безпеки;
  • Pivot Link – під час фронтального зіткнення зменшується ривок крісла вперед, а отже, мінімізується навантаження від ременів безпеки на грудну клітину, плечі й таз.

Перед надходженням у продаж, усі моделі проходять тестування на полігонах компанії.

Maxi-Cosi

Звертати увагу на безпечне перевезення дітей в автомобілях стали після того, як компанія першою в Європі в 1984 році випустила максимально безпечне на той час дитяче автокрісло. На сьогодні головною лінійкою бренду є «Сім’я крісел», оснащена системою кріплення Isofix. Серед варіантів можна вибрати моделі від народження до 12 років. Ознайомитися з характеристиками продукції можна на сайті інтернет-магазина Allo.ua.

Recaro

Німецький бренд з 2004 року виготовляє автокрісла для дітей різних вікових груп. Продукція створюється під наглядом професійних ортопедів. Через анатомічно правильну будову вона визнана найкращою для дитячого здоров’я. Вироби для новонароджених можна використовувати навіть для дальніх поїздок.

Серед продукції виробника можна знайти моделі як середньої цінової категорії, так і класу люкс для дітей від 0 до 14 років. Для немовлят – автолюльки з верхньою ручкою, що спрощує перенесення малюка. Крісла для старших дітей мають м’які накладки, вставки та можливість фіксації підстаканника. Виробник також випускає продукцію з додатковими опорами, що забезпечують кращу підтримку та додатковий захист.

Cybex

Бренд випускає продукцію німецької якості за доступною вартістю. Вироби безпечні, функціональні, мають оригінальний дизайн. Перед надходженням у продаж продукція проходить різноманітні краш-тестування. Це є запорукою того, що покупець отримує якісний продукт, який подбає про його малюка. Крісла зі зручним механізмом трансформації можна використовувати не тільки в машині, але й в домашніх умовах.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)