Провідні виробники моніторів: ТОП-5 брендів

Блог1147

Провідні виробники моніторів – ТОП-5 брендів

На ринку комп'ютерної техніки монітор представлений у широкому асортименті. Високий рівень конкуренції змушує виробників постійно працювати над поліпшенням продукції, розширювати модельний ряд і впроваджувати інновації – на сайті Eldorado.ua представлені різні пристрої. В ногу з часом крокують десятки компаній, але важливе місце в галузі посідають лише деякі. Хто утримує лідируючі позиції і залишається головним постачальником?

Acer

Тайванський виробник починав у 1976 році. Сьогодні він відомий найширшим модельним рядом у бюджетному сегменті. Незважаючи на порівняно невисоку вартість, пропонуються інноваційні продукти. Здебільшого це прості, але якісні пристрої для невибагливих користувачів. Вони демонструють повну відповідність новим технологіям, відмінну надійність і майже ніколи не виходять з ладу.

Провідні виробники моніторів – ТОП-5 брендів – 2

ASUS

Ще одна марка з Тайваню, відома кращим охопленням всіх цінових рівнів. Маленька організація виросла до справжнього гіганта індустрії, який випускає різноманітні моделі на будь-який бюджет. За привабливою ціною можна купити монітор для дому та офісу, ігровий або професійний для серйозних завдань, звичайний, смарт- або портативний.

Samsung

Корейський бренд робить ставку на якість, інноваційні технології та сміливі ідеї. Саме тому у нього найбільший вибір моніторів з вигнутим екраном, стильним дизайном і відмінними технічними характеристиками. Окрема увага приділяється боротьбі із забрудненням морського середовища. Самсунг першим у галузі відзначився скороченням викидів СО2, застосувавши матеріал з переробленого океанічного пластику.

Провідні виробники моніторів – ТОП-5 брендів – 3

Dell

Американці зайняли свою нішу завдяки розмаїттю офісних моделей. У різних лінійках – чудові рішення для фахівців зі сфери програмування, архітектури, дизайну та будівництва. Всі вони відрізняються технологічністю, функціональністю, бездоганною збіркою та супернадійністю.

MSI

Тайванцям на південному сході Китаю найкраще вдаються високоякісні пристрої, які адресовані професійним геймерам. Головні відмінності: поліпшені параметри, неперевершений зовнішній вигляд. Також цікаві різні фірмові фішки: від дизайнерських червоно-чорних мотивів і системи підсвічування до інтелектуальних функцій.

Провідні виробники моніторів – ТОП-5 брендів – 4

Хто ще входить в число лідерів

Стабільним попитом також користуються товари таких брендів:

  • американський HP;
  • південнокорейський LG;
  • нідерландський Philips;
  • китайський Xiaomi;
  • японський Iiyama;
  • BenQ, Gigabyte і AOC з Тайбея.

Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)