Новинки для дітей від видавництва “Ранок”

***
Переглянуто: 1268Відгуки: 0

Пічон Л. Чудовий світ Тома ГейтсаПічон Л. Чудовий світ Тома Гейтса / Ліз Пічон; переклад Наталія Бхіндер. – Харків: Ранок, 2017. – 272 с.

978-617-09-3293-8

Неймовірно смішна й харизматична книга, яка говорить до підлітків їхньою мовою. Знайомтеся зі щоденником доброго, але трохи бешкетного хлопця Тома, який мріє створити рок-гурт («Зомбособаки»), свариться із сестрою, забуває виконувати домашку…, або проливає на неї всіляку рідину. Том розповідає про свій день у своєму щоденнику, про вусату вчительку, своїх класних друзів та як викрутитися зі шкільних неприємностей. Досить незвичайний формат розповіді: щоденник зі смішними скетчами.

У серії очікуються: «Том Гейтс. Геніальні ідеї (здебільшого)», «Том Гейтс.Усе дивовижно(мабуть)», «Том Гейтс.Чудові відмовки(та інші корисні штуки)».Хто що робить?Вашкова Г., Бартіков П. Хто що робить? / Ганна Вашкова, Петро Бартіков; Ілюстратор Мілан Старий. – Харків: Ранок, 2017. – 72 с.

978-617-09-3256-3

Книга розповідає про різні ремесла. Завдяки ній дитина дізнається, хто виробляє ті, чи інші предмети повсякденного вжитку: меблі, взуття, одяг. Дитятко познайомиться з такими ремеслами як столяр, декоратор оселі, ткач, іграшкар та багато інших. Цікаві ілюстрації та описи ремесл знайомлять юного читача з самою професією, з процесом виготовлення, наприклад черевиків, інструментами, необхідними для виготовлення предмета. Книга буде особливо цікава для тих, хто пам’ятає подорож з песиком Левком по книзі «Я обираю професію».Сетон-Томпсон Е. Червона ШийкаСетон-Томпсон Е. Червона Шийка / Ернест Сетон-Томпсон; Перекладач Надія Мірошниченко; Ілюстратор Олексій Черепанов. – Харків: Ранок, 2017. – 48 с.

978-617-09-2906-8

Оповідання відомого канадського письменника Е. Сетона-Томпсона з чудовими ілюстраціями Олексія Черепанова, описує життя двох поколінь куріпок, сповнене пригод і небезпек. У центрі розповіді - Червона Шийка, сильний і турботливий батько родини куріпок, яскравий представник свого роду.

Книги цього автора ставлять перед читачами вічні питання. Про любов, про життя, про роль людини...

До серії «Класика в ілюстраціях» входять книги: «Кресало. Стійкий олов’яний солдатик», «Білосніжка та сім гномів. Біляночка та Зоряночка», «Лускунчик», «Червона шийка».Білосніжка та сім гномів. Біляночка та ЗоряночкаГрімм В., Грімм Я. Білосніжка та сім гномів. Біляночка та Зоряночка / Вільгельм Грімм, Якоб Грімм; Ілюстратор Юлія Піліпчатіна. – Харків: Ранок, 2017. – 48 с.

978-617-09-2908-2

Казки братів Грімм відомі в усьому світі, їх знає і любить не одне покоління читачів. У цій книжці з оригінальними яскравими ілюстраціями Юліі Піліпчатіної представлені дві чарівні історії - про красуню Білосніжку та її заздрісну мачуху, а також про двох добрих сестер і зачарованого принца-ведмедя.

До серії «Класика в ілюстраціях» входять книги: «Кресало. Стійкий олов’яний солдатик», «Білосніжка та сім гномів. Біляночка та Зоряночка», «Лускунчик», «Червона шийка».Чуб Н. Казки-пластилінчикиЧуб Н. Казки-пластилінчики / Наталія Чуб; Ілюстратор Ірина Морозова. – Харків: Ранок, 2017. – 72 с.

978-617-09-2894-8

Книга «Казки-пластилінчики», відомого українського психолога Наталії Чуб, сприяє розвитку уяви, мислення і дрібної моторики. Вона не вимагає від дорослого спеціальних навичок, допомагає прищепити дитині гарний смак, любов до читання і творчості. У цій книзі об'єднані дві цікаві ідеї - спільне читання казок і навчання дитини виготовленню пластилінових картинок. З одного боку, слухаючи казку, малюк розвиває уяву, мислення, увагу та пам'ять. З іншого боку, створюючи ілюстрації до казок, він тренує вже не лише уяву, але й дрібну моторику. Книга рекомендована всім дошкільнятам в якості унікального розвиваючого посібника.

До серії книг «Крихітки-долоньки» входять: «Казки-пластилінчики», «Казки-вітамінчики».Чуб Н. Казки-вітамінчикиЧуб Н. Казки-вітамінчики / Наталія Чуб; Ілюстратор Ірина Морозова. – Харків: Ранок, 2017. – 72 с.

978-617-09-2892-4

Книга «Казки-вітамінчики», відомого українського психолога Наталії Чуб, об’єднує дві цікаві ідеї — спільне читання казок і виготовлення їстівних малюнків зі свіжих овочів і фруктів. Слухаючи казку, дитина розвиває мислення, пам’ять, увагу та уяву. Створюючи ілюстрації до казок, вона тренує ще й дрібну моторику. І, що дуже важливо, привчається до здорового харчування, адже їсти овочі — надзвичайно корисно для здоров’я!

До серії книг «Крихітки-долоньки» входять: «Казки-пластилінчики», «Казки-вітамінчики».Авторська група «МАГ». ЛічбаАвторська група «МАГ». Лічба / Авторська група «МАГ»; Ілюстратор Поліна Кривцова. – Харків: Ранок, 2017. – 18 с.

978-966-74-8346-3

Незвичайна книга серії «Подвійна радість», зробить знайомство малюка з цифрами цікавою грою! Адже крім звичних цифр у книзі сховані додаткові малюнки, на які перетворюються саме ці цифри. Для того, щоб їх віднайти, потрібно просто відігнути сторінку.

За допомогою цієї книги можна грати в цікаві ігри, наприклад, вигадувати легенькі задачки, на кшталт, на малюнку зображено шість кажанчиків, двійко з них полетіли до бабусі. Скільки кажанчиків залишилось? Правильно, чотири!Нотаєрт А. Наша родина ростеНотаєрт А. Наша родина росте / Амадін Нотаєрт; Перекладач: Лариса Тичина; Ілюстратор Амадін Нотаєрт. – Харків: Ранок, 2017. – 48 с.

978-617-09-3297-6

"Наша родина росте" — це щотижневик хвилювань й очікувань братика чи сестрички. Ця книга для дітей, у родині яких очікується поповнення. Іноді раптова звістка від батьків про те, що в родині з'явиться ще одна дитина, може викликати стрес у малюка. Для того, щоб цього уникнути, була створена книга "Наша родина росте". Малюк знайомитиметься з різними етапами розвитку дитини під час вагітності мами та позначатиме їх на сторінках книги за допомогою малюнків, фотографій та наліпок(їх у книзі аж 100).Нотаєрт А. Малюємо предметамиНотаєрт А. Малюємо предметами / Амадін Нотаєрт; Перекладач: Лариса Тичина; Ілюстратор Амадін Нотаєрт. – Харків: Ранок, 2017. – 48 с.

978-617-09-3298-3

Книга серії «Я малюю», в якій розміщені 65 ідей для малювання підручними предметами, ідеально підійде для цікавого малювання! Наприклад, виделкою, ватною паличкою, губкою. У книжці дитина знайде багато варіантів створення, малювання та розфарбовування найрізноманітніших малюнків за допомогою предметів. Книга розвиває креативність та творчий потенціал дитини.

До серії входить книги: «Малюємо пальчиками», «Малюємо предметами».Ткачук Г. Синя коробкаТкачук Г. Синя коробка / Галина Ткачук; Ілюстратор Мирослава Скіра. – Харків: Ранок, 2017. – 32 с.

978-617-09-3394-2

«Читальня» - це дбайлива серія для самостійного читання, це книжковий будинок для читачів-початківців. Кожен наступний поверх запрошує книгодрузяк «підніматися» дедалі вище в мистецтві читання. Серія «Читальня» адресована учням початкової школи для самостійного читання та опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту, в залежності від навичок дитини.

Герой книги Богдан любить динозаврів. Він малює їх, вирізає та ставить на полицю. Однак, коли хлопчик іде до школи, у динозаврів починається власне життя. Оповідання Галини Ткачук – це і несподіване бачення відомої народної казки, і весела історія про дитячу фантазію та неслухняних динозаврів. Книга першого рівня складності.

Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука».

До серії входить книги: «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня сова», «День народження».Стус Т. День народженняСтус Т. День народження / Таня Стус; Ілюстратор Ірена Панаріна. – Харків: Ранок, 2017. – 48 с.

978-617-09-3399-7

«Читальня» - це дбайлива серія для самостійного читання, це книжковий будинок для читачів-початківців. Кожен наступний поверх запрошує книгодрузяк «підніматися» дедалі вище в мистецтві читання. Серія «Читальня» адресована учням початкової школи для самостійного читання та опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту, в залежності від навичок дитини.

У цій книзі міська дівчинка святкує свій День народження в селі, у великому родинному колі. Серед інших подарунків вона отримує курочку на ім’я… Мишко. Подальші пригоди Мишка та Даринки запрошують читача поміркувати над тим, що і як впливає на пошук свого «я». Це оповідання Тетяни Стус – про силу родини, дружби та любові. Книга третього рівня складності.

Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука».

До серії входить книги: «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня сова», «День народження».Хенніг Д. Їжак Ігнат і У-ру-руХенніг Д. Їжак Ігнат і У-ру-ру / Дірк Хеннінг; Перекладач Лариса Тичина; Ілюстратор Дірк Хеннінг. – Харків: Ранок, 2017. – 32 с.

978-617-09-3411-6

Весела книга-квест про звіряток, які намагаються знайти свій дім. Розповідь про їжака та У-ру-ру поєднується з п’ятьма великими намальованими лабіринтами, де можна шукати шлях чи інші цікавинки. Проходження лабіринтів розвиває просторове уявлення у дитини, а весела розповідь – додає позитивних вражень.Ханчакова П. Несподівана дружба у природіХанчакова П. Несподівана дружба у природі / Павла Ханачкова;Перекладач: Сергій Жежера. Ілюстратор Лін Дао. – Харків: Ранок, 2017. – 40 с.

978-617-09-3422-2

Книга «Несподівана дружба у природі» допоможе дитині у веселій та легкій формі дізнатися про найбільш незвичайні відносини тварин і рослин, а саме: цікавим способом пояснить такі поняття, як симбіоз рака-відлюдника та актинії, кооперацію людини та тварини, бджіл-запилювачів й квітів та інших. Ось наприклад, антилопа та бабуїн. Хіба це пара? Авжеж, так! Напевно, ви не знали, що вони дуже добре розуміються одне з одним. А ще піклуються та захищають одне одного від ворогів. І це не єдина несподівана дружба тварин у природі. Багато тварин зрозуміли, що мати надійного друга — це добре. Зебра чудово розуміється з маленькими пташками, риба-клоун гарно облаштувалася всередині морської троянди, а акула — в оточенні великої зграї риб-чистильників. Рослини теж можуть дружити між собою. Гайда у подорож навколо світу, й ви побачите, що дружбу можна зустріти будь-де.Мост Н. Як перестати боятисяМост Н. Як перестати боятися / Неле Мост; Перекладач Лариса Тичина; Ілюстратор Аннет Рудольф. – Харків: Ранок, 2017. – 32 с.

978-617-09-3413-0

Книга серії «Пригоди Шкарпетика», в якій дитина знайомиться із ґавеням Шкарпетиком і його друзями. На їхньому прикладі малюк засвоює правила поведінки з іншими дітьми та дорослими У книзі «Як перестати боятися» Шкарпетик та його друзі знову потрапляють у захопливу історію. Маленьке ґавеня Шкарпетик – той ще жартівник! Але варто було одного дня пожартувати над боягузкою овечкою, як того самого вечора Шкарпетик сам відчув страх. Раптом йому стало дуже-дуже лячно ночувати у власному гнізді, адже звідусюди лунали дивні моторошні звуки. Ґавеня вирішило переночувати у друзів. Але як зробити це, не показавши себе боягузом? Як перебороти раптовий страх? Читайте – і дізнаєтеся!

До серії книг «Пригоди Шкарпетика» входять: «Як перестати боятися», «Битися – це погано!», «Оце так пощастило!», «Чесне слово!».Мост Н. Битися – це погано!Мост Н. Битися – це погано! / Неле Мост; Перекладач Лариса Тичина; Ілюстратор Аннет Рудольф. – Харків: Ранок, 2017. – 32 с.

978-617-09-3415-4

Книга серії «Пригоди Шкарпетика», в якій дитина знайомиться із ґавеням Шкарпетиком і його друзями. На їхньому прикладі малюк зможе засвоїти правила поведінки з іншими дітьми та дорослими. Із героями книги «Битися – це погано!», одного дня трапилося дещо неприємне. Вовк прогнав Шкарпетика й малюка борсука з їхнього замку. Вовк набагато сильніший за інших, та чи можна бійкою щось вирішувати? Кабанчик Бутербродик запропонував помститися вовкові. Чи мав він рацію? І що з цього вийшло? Читайте – і дізнаєтесь!

До серії книг «Пригоди Шкарпетика» входять: «Як перестати боятися», «Битися – це погано!», «Оце так пощастило!», «Чесне слово!».Каплейн В., Ґребан К. Історія про вовкаКаплейн В., Ґребан К. Історія про вовка / Веронік Каплейн, Квентин Ґребан; Перекладачі Сергій Жежера, Світлана Пазій; Ілюстратор Квентин Ґребан. – Харків: Ранок, 2017. – 32 с.

978-617-09-3408-6

Книга серії «Лагідні сторінки» спеціально створена для емоційного розвитку дитини. Мила та лагідна історія про татуся та його діток-козеняток. Чи варто боятися козенятам вовка та що приховують казки. Добра історія про турботу, родину і несподівані пригоди героїв.

До серії книг «Лагідні сторінки» входять: «Подарунок для Ліфі», «Історія про вовка», «Великий злий вовк, який хотів, щоб його любили»., «Ось і вона», «Сюзетта», «Меллі», «Сюзетта. Подарунок для матусі»Ґребан К. Подарунок для ЛіфіҐребан К. Подарунок для Ліфі / Квентин Ґребан; Перекладачі Сергій Жежера, Світлана Пазій; Ілюстратор Квентин Ґребан. – Харків: Ранок, 2017. – 32 с.

978-617-09-3407-9

Книга серії «Лагідні сторінки» спеціально створена для емоційного розвитку дитини. У маленької мишки Ліфі скоро День народження! Її татусь Арчибальд вирішив зробити своїй улюбленій донечці неймовірний подарунок. Для цього він вирушив у небезпечну подорож до міста. Що чекає мужнього мишеня? Та на що здатна батьківська любов читайте у цій книзі.

До серії книг «Лагідні сторінки» входять: «Подарунок для Ліфі», «Історія про вовка», «Великий злий вовк, який хотів, щоб його любили», «Ось і вона», «Сюзетта», «Меллі», «Сюзетта. Подарунок для матусі»Скаррі Р. Невгамовний світСкаррі Р. Невгамовний світ / Річард Скаррі; Перекладач Лариса Тичина; Ілюстратор Річард Скаррі. – Харків: Ранок, 2017. – 80 с.

978-617-09-3410-9

Книга відомого художника-ілюстратора Річарда Скаррі. З її допомогою кожен зможе вивчити багато нового, подорожуючи світом. На малюка чекають США, Франція, Японія, Єгипет, Австралія і багато інших країн. Дитина знайомитися з країнами світу й читає про кумедні пригоди їхніх жителів.Далє Ш. Ягідне чаклунствоДалє Ш. Ягідне чаклунство / Штефані Далє; Перекладач Сергій Жежера; Ілюстратор Штефані Далє. – Харків: Ранок, 2017. – 32 с.

978-617-09-3309-6

Книга-картинка європейської художниці та авторки Штефані Далє для читання та розглядання. Фея Суничка потрапила на конкурс серед мешканців Ягідного лісу! Разом із метеликом Бібо й маленькою феєю Труді, Суничка на великій повітряній кулі прямує до ставка трав’яної феї. Чи вдасться їй перемогти у змаганнях? Адже на шляху на друзів чекає багато пригод.

До серії «Книги Штефані Далє» для дітей від 3 років входять: «Таємниця Ягідного лісу», «Ягідне чаклунство», «У променях сонця».Далє Ш. Пригоди в Ягідному лісіДалє Ш. Пригоди в Ягідному лісі / Штефані Далє; Перекладач Сергій Жежера; Ілюстратор Штефані Далє. – Харків: Ранок, 2017. – 48 с.

978-617-09-3314-0

Книга європейської художниці та авторки Штефані Далє для першого читання дітками. Захопливі пригоди доповненні яскравими малюнками. Малюнки спеціально заховані у тексті, щоб діти змогли асоціювати зображення предметів із відповідними словами.

У книзі «Пригоди в Ягідному лісі» сунична фея Суниченька вміє чаклувати!

Усе, чого маленька фея торкається своєю чарівною паличкою, одразу ж стає червоного кольору, як суниця. Навіть маленька миша. Але чи сподобається це їй? Чотири маленькі, веселі пригоди Суниченьки та її друзів: їжака Цетті, метелика Бібо та равлика Руді.

До серії «Книги Штефані Далє» для дітей віком від 5 років входять: «Чарівні історії», «Пригоди в Ягідному лісі», «Загадковий подарунок».Далє Ш. Чарівні історії Ягідного лісуДалє Ш. Чарівні історії Ягідного лісу / Штефані Далє; Перекладач Сергій Жежера; Ілюстратор Штефані Далє. – Харків: Ранок, 2017. – 80 с.

978-617-09-3311-9

Книга європейської художниці та авторки Штефані Далє для спільного читання дітей разом із дорослими. Ягідна фея Суничка завжди потрапляє у пригоди. Разом із друзями вона викриває таємничого крадія суниць, допомагає землерійці Ірмі й квітковій феї Беллі. Як чудово, що друзі завжди поруч!

До серії «Книги Штефані Далє» для дітей віком від 4 років входять: «Чарівні історії Ягідного лісу», «Веселий жаб’ячий концерт», «Театр тіней на дереві кажанів».Авторська група «МАГ». АбеткаАвторська група «МАГ». Абетка / Авторська група «МАГ».; ілюстрації Радченко Є., Савицької Т., Бекшаєва Н.. – Харків: Ранок, 2017. – 10 с.

978-966-74-8626-6

Перед вами незвичайна абетка, яка зробить знайомство з літерами веселою грою для малюка! Адже замість звичних сторінок у цій книзі – картки-перегорталочки із буквами та яскравими картинками. Граючи із книгою, малюк легко вивчить літери, зможе прочитати назви різних тваринок та навчиться обводити букви по пунктиру прямо на картках – а це перший крок у навчанні письму.

Серія «Живі сторінки» створена спеціально для активного та веселого навчання дітей, читання та лічби. До серії книг» входять: «Лічба», «Абетка», «Почитай».Авторська група «МАГ». ЛічбаАвторська група «МАГ». Лічба / Авторська група «МАГ». Ілюстрації Радченко Є., Савицької Т., Бекшаєва Н.. – Харків: Ранок, 2017. – 10 с.

978-966-74-8625-9

Книжка «Лічба» створена для допомоги дітям у формуванні навичок рахування в межах 10. При цьому незвичайне виконання книги — поділ сторінки на картки, дозволить не заучувати цифри, а зіставляти їх з кількістю предметів та запам’ятовувати за допомогою кумедних віршиків.

Серія «Живі сторінки» створена спеціально для активного та веселого навчання дітей, читання та лічби. До серії книг» входять: «Лічба», «Абетка», «Почитай».Авторська група «МАГ». Бу-бусикиАвторська група «МАГ». Бу-бусики / Авторська група «МАГ»; Ілюстратор Поліна Кривцова. – Харків: Ранок, 2017. – 12 с.

978-966-74-8534-4

Книжка-розкладайка для немовлят із чорно-білими картинками. Вона спеціально створена для розвитку і координації зору і сприйняття у малюків за популярною методикою Сесіль Лупан і Сари Брюер. Книга середнього розміру зі щільного картону. Вона ідеально підійде для розглядання картинок малюком у ліжечку. З одного боку розкладачки розташовуються чорно-білі картинки, з іншого боку - додається ще один колір.

До серії «Контрастна книжка для немовляти» входять: «Мі-мі-книжка», «Уті-путі», «Бу-бусики», «Лапотунечка».Авторська група «МАГ». Мі-мі-книжкаАвторська група «МАГ». Мі-мі-книжка / Авторська група «МАГ»; Ілюстратор Поліна Кривцова. – Харків: Ранок, 2017. – 12 с.

978-966-74-8532-0

Книжка-розкладайка для немовлят із чорно-білими картинками. Вона спеціально створена для розвитку і координації зору і сприйняття у малюків за популярною методикою Сесіль Лупан і Сари Брюер. Книга середнього розміру зі щільного картону. Вона ідеально підійде для розглядання картинок малюком у ліжечку. З одного боку розкладачки розташовуються чорно-білі картинки, з іншого боку - додається ще один колір.

До серії «Контрастна книжка для немовляти» входять: «Мі-мі-книжка», «Уті-путі», «Бу-бусики», «Лапотунечка».Обіолс А. ми з татом будували хатинкуОбіолс А. ми з татом будували хатинку / Анна Обіолс; Перекладач Геннадій Меламед; Ілюстрації Сабі. – Харків: Ранок, 2017. – 36 с.

978-966-74-8600-6

Книга серії «Разом із татом», яка з одного боку, заохочуює відносини співпраці між батьком і дитиною, а з іншого - творчість кожної дитини. Книжка містить історію, написану за такою психологічно грамотною схемою: дитина малює те, що хоче зробити - і просить тата допомогти. Потім вони разом роблять задумане.

Багато всього цікавого можна зробити разом із татом! Можна побудувати автомобіль, хатинку, човен і навіть ракету! Не уявляєте, як це зробити? Тоді скоріше відкривайте книгу та читайте! А наприкінці книги всі дізнаються, як змінювались та вдосконалювались ці винаходи протягом часу. Цікаво, чи не так?

До серії «Разом із татом» входять книги: «Як ми з татом будували човен», «Як ми з татом будували автомобіль», «Як ми з татом будували ракету», «Як ми з татом будували хатинку».Обіолс А. Як ми з татом будували ракетуОбіолс А. Як ми з татом будували ракету / Анна Обіолс; Перекладач Геннадій Меламед; Ілюстрації Сабі. – Харків: Ранок, 2017. – 36 с.

978-966-74-8598-6

Книга серії «Разом із татом», яка з одного боку, заохочуює відносини співпраці між батьком і дитиною, а з іншого - творчість кожної дитини. Книжка містить історію, написану за такою психологічно грамотною схемою: дитина малює те, що хоче зробити - і просить тата допомогти. Потім вони разом роблять задумане.

Багато всього цікавого можна зробити разом із татом! Можна побудувати автомобіль, хатинку, човен і навіть ракету! Не уявляєте, як це зробити? Тоді скоріше відкривайте книгу та читайте! А наприкінці книги всі дізнаються, як змінювались та вдосконалювались ці винаходи протягом часу. Цікаво, чи не так?

До серії «Разом із татом» входять книги: «Як ми з татом будували човен», «Як ми з татом будували автомобіль», «Як ми з татом будували ракету», «Як ми з татом будували хатинку».Кіплінг Р. Кіт, який ходив самКіплінг Р. Кіт, який ходив сам / Редьярд Кіплінг; Перекладач Шило Р.; Ілюстратор. – Харків: Ранок, 2017. – 24 с.

978-617-09-3204-4

Історія дивовижного англійського письменника Редьярда Кіплінга, не залишить байдужим жодну дитину! Колись дуже давно Жінка та Чоловік вперше приручили диких звірів. Дикий Пес, дикий Кінь та Дика Корова стали першими друзями людини. Тільки Кота, самого дикого зі звірів, їм не вдалося приручити. Жінка та Чоловік уклали із Котом угоду, яка це була домовленість та що із цього вийшло, можна дізнатися із книги.

Захопливі пригоди сміливих і винахідливих героїв допоможуть малюкові дізнатися про великі і загадкові закони природи, про вірність та справжню дружбу.

До серії входять: «Ріккі-Тіккі-Таві», «Кіт, який ходив сам»

У серії очікуються: «Слоненя», «Звідки в леопарда п’ятна».Кіплінг Р. Ріккі-Тіккі-ТавіКіплінг Р. Ріккі-Тіккі-Таві / Редьярд Кіплінг; Перекладач Шило Р.; Ілюстратор Донська Н.. – Харків: Ранок, 2017. – 24 с.

978-617-09-3203-7

Історія дивовижного англійського письменника Редьярда Кіплінга, не залишить байдужим жодну дитину! Рікі-Тікі-Таві - молодий мангуст, головний герой оповідання. Під час повені потоком води його забирає від батьків. Отямившись, він опиняється в саду будинку, де живе сім'я англійців. Захистивши їх синна Тедді від отруйної змійки, Рікі-Тікі-Таві відразу ж стає їх другом. Він досліджує будинок і сад, знайомиться з їх мешканцями: птахом-кравцем Дарзі і його дружиною, гігантською белозубкою Чучундрой - і стикається з кобрами Нагом і Нагайною.

Захопливі пригоди сміливих і винахідливих героїв допоможуть малюкові дізнатися про великі і загадкові закони природи, про вірність та справжню дружбу.

До серії входять: «Ріккі-Тіккі-Таві», «Кіт, який ходив сам»

У серії очікуються: «Слоненя», «Звідки в леопарда п’ятна».Харпер А. Що приховує Кара Вінтер?Харпер А. Що приховує Кара Вінтер? / Аніка Харпер; Перекладач Бучіна К. – Харків: Ранок, 2017. – 272 с.

978-617-09-3264-8

Гостросюжетна серія книг у жанрі трилер. У центрі повісті - Корнуольський коледж та його студенти - діти з найзаможніших сімей Англії. Тут панують свої закони та свої правила, і саме тут учні вчаться бути дорослими й самостійними. Кара Вінтер мріє потрапити сюди. І ось її мрія здійснюється, Кара отримує свободу, а разом із нею – перших подруг і навіть дивакуватого хлопця на ім’я Моріц. І лише таємниця Кари, яку вона оберігає сильніше, ніж будь-яку коштовність, не дозволяє дівчині повністю насолоджуватися життям. Що ж це за таємниця, і чому Кара анічогісінько не розповідає про себе?

У серії очікуються: «Кому може довіритися Кара Вінтер»Мулл Б. Звіродухи. Народжені вільнимиМулл Б. Звіродухи. Народжені вільними / Брендон Мулл; Перекладач Святенко Дар’я. – Харків: Ранок, 2017. – 208 с.

978-617-09-3234-1

«Звіродухи» - цикл романів бестселерів за версією New York Times, про світ Ердас, де діти щойно досягнуть 11 років, проходять через особливий обряд. Велика доля чекає на тих, хто зуміє викликати духів Полеглої Четвірки. Один спалах – та життя чотирьох дітей із різних куточків Ердасу зміниться назавжди – відтепер вони поєднані зі звіродухами. Таке поєднання відкриє нездоланну силу та велику відповідальність, особливо, якщо твоя тварина – легендарний дух Полеглої Четвірки. Але чому легенда повертається саме зараз?

У серії очікуються: «Звіродухи.Полювання», «Звіродухи. Кровні зв’язки», «Звіродухи. Лід та полум’я», «Звіродухи. Знову прилив», «Звіродухи. Злети та падіння», «Звіродухи. Дерево життя». Цикл романів перекладений більш ніж 20 мовами світу.Ріордан Р. Герої Олімпу. Зниклий геройРіордан Р. Герої Олімпу. Зниклий герой / Рік Ріордан; Перекладач Хмелик С.; Ілюстратор Крутик О. – Харків: Ранок, 2017. – 176 с.

978-617-09-3259-4

«Герої Олімпу» - цикл жанру героїчного підліткового фентезі, який є довгоочікуваним продовженням популярної серії «Персі Джексон» від славнозвісного Ріка Ріордана. У першій книзі «Герої Олімпу. Зниклий герой» справджується Велике Пророцтво: сили, страшніші за титанів, загрожують Олімпу та всьому людству, чудовиська не затримуються в Тартарі, а мертві повертаються із Підземного царства... У відповідь на все це Зевс зачиняє Олімп і забороняє Богам говорити зі своїми дітьми-героями. Типова поведінка самозакоханих, упертих і збаламучених богів? Чи справа в загрозі розкриття страшної таємниці, яку олімпійці ретельно приховували протягом століть? А може, хтось керує їхньою свідомістю?

У серії очікуються: «Герої Олімпу. Син Нептуна», «Герої Олімпу. Знак Афіни», «Герої Олімпу. Аід», «Герої Олімпу. Кров Олімпу»Ауер М. Школа чарівних тварин. Повний відпад!Ауер М. Школа чарівних тварин. Повний відпад! / Маргіт Ауер; переклад Катерини Бучіни; ілюстратор Ніна Дуллек. – Харків: Ранок, 2017. – 224 с.

978-617-09-3179-5

Серія книг «Школа чарівних тварин» вже стала класикою в Німеччині, це серія до якої входить 4 книги про звичайнісіньку школу та її учнів. Але тільки на перший погляд звичайну. У четвертій частині «Школа чарівних тварин. Повний відпад», у класі чарівних тварин наростає конфлікт! Міс Корнфілд ловить Сіласа на досить гидкому вчинку. Хлопцеві загрожує виліт зі школи… Але замість цього він отримує чарівну тварину. Зухвалого крокодила Ріка з Флориди, у якого смердить із рота. Що це: нагорода чи покарання? І чи доброю ідеєю буде взяти крокодила в поїздку з класом? До серії книг входять 4 книги; «Школа чарівних тварин», «Школа чарівних тварин. Самісінькі ями!», «Школа чарівних тварин. Світло згасло!», «Школа чарівних тварин. Повний відпад!».Ауер М. Школа чарівних тварин. Світло згасло!Ауер М. Школа чарівних тварин. Світло згасло! / Маргіт Ауер; переклад Катерини Бучіни; ілюстратор Ніна Дуллек. – Харків: Ранок, 2017. – 176 с.

978-617-09-3178-8

Серія книг «Школа чарівних тварин» вже стала класикою в Німеччині, це серія до якої входить 4 книги про звичайнісіньку школу та її учнів. Але тільки на перший погляд звичайну. У третій частині «Школа чарівних тварин. Світло згасло» Едді стає наступним, хто отримує чарівну тварину. Відтепер кажаниха Євгенія стає приводом для заздрощів майже всіх, у кого ще й досі немає друга. А тим часом у школі наближається ніч читань. Чи так це безпечно для дітей? І чи вдасться чарівним тваринам урятувати своїх друзів зі страшного «підвалу жахів»? Поки що зрозуміле одне — наближаються дивовижні пригоди. До серії книг входять: «Школа чарівних тварин», «Школа чарівних тварин. Самісінькі ями!», «Школа чарівних тварин. Світло згасло!», «Школа чарівних тварин. Повний відпад!».Баруцці А. Заховані в природіБаруцці А. Заховані в природі / Агнез Баруцці; Перекладач: Ганна Булгакова. – Харків: Ранок, 2017. – 24 с.

978-617-09-3339-3

Книга-віммельбух із яскравими зображеннями художника-ілюстратора Агнез Баруцці. На її сторінках ховається величезна кількість тварин, яких не тільки треба відшукати, ай підрахувати. Від Африки до Антарктики, від непрохідних джунглів до міського парку – розгорніть свої пошуки по всьому світу, а потім порівняйте свою відповідь із розв’язанням в кінці книги.

До серії входять: «Гігантські лабіринти» та «Заховані в природі», які є віммельбухами великого формату та містять в собі розвивальні завдання з лічби та відповіді наприкінці книги.Баруцці А. Гігантські лабіринтиБаруцці А. Гігантські лабіринти / Агнез Баруцці; Перекладач Ганна Булгакова. – Харків : Ранок, 2017. – 24 с.

978-617-09-3338-6

Книга-віммельбух із яскравими зображеннями художника-ілюстратора Агнез Баруцці. На її сторінках ховається величезна кількість тварин, яких не тільки треба відшукати, а й підрахувати. Від Африки до Антарктики, від непрохідних джунглів до міського парку – розгорніть свої пошуки по всьому світу, а потім порівняйте свою відповідь із розв’язанням в кінці книги.

До серії входять: «Гігантські лабіринти» та «Заховані в природі», які є віммельбухами великого формату та містять в собі розвивальні завдання з лічби та відповіді наприкінці книги.Булгакова А. Кольори в одязіБулгакова А. Кольори в одязі / Ганна Булгакова. – Харків : Ранок, 2017. – 96 с.

9789-6674-83-548

Важливо не лише вміти вдало поєднувати речі з власного гардеробу. Але й правильно підібрати колір цих речей. Вірно підібраний колір одягу є критерієм гарного смаку. У цьому нелегкому завданні кожному допоможе книга-валізка «Кольори в одязі». До серії «Модна валізка» входять: «Стилі одягу» та «Кольори в одязі».Булгакова А. Стилі одягуБулгакова А. Стилі одягу / Ганна Булгакова. – Харків: Ранок, 2017. – 96 с.

9789-6674-83-524

Модним та стильним – бути легко, треба тільки знати закони моди. У книзі-валізці «Стилі одягу» кожний дізнається про вимоги та історію розвитку найбільш популярних стилів одягу. Завдяки спеціальним трафаретам та наліпкам можеш власноручно експериментувати з одягом. До серії «Модна валізка» входять: «Стилі одягу» та «Кольори в одязі».Марина Чайка "Казки місяця"Чайка М. В. Казки місяця / Марина Чайка; ілюстрації: Флерова Е. Є. – Харків: Ранок, 2016. – 80 с.

978-617-09-2846-7

Добра та весела книжка «Казки Місяця» української письменниці Марини Чайки. Ця книга є переможцем конкурсу «Коронація слова» у 2011-му році в номінації для дітей від 7 до 12 років. Ця надзвичайна історія відкриє дитині світ неймовірних подій, захоплюючих подорожей та чарівних тварин, що вміють не тільки розмовляти, а й вигадувати байки. І найцікавіше те, що всі історії у цій казці розповідає не звичайний казкар, а ... Місяць.Квентін Гребан "Сюзетта"Гребан К. Сюзетта / Квентін Гребан; перекладач: Подзолкова Н. В.; ілюстрації: Гребан Квентін. – Харків: Ранок, 2016. – 32 с.

978-617-09-2871-9

Книга про маленьку комаху – сонечко Сюзетту. На сторінках книги із нею трапляються різні пригоди, але вона завжди знаходять вихід. Книга сповнена ніжності та лагідності. В серії представлено 3 книги: «Сюзетта», «Сюзетта. Подарунок для матусі», «Меллі». Вони викличуть безліч щирих емоцій у малюків та їхніх батьків.Геннадій Меламед "Не боюсь я нічого"Меламед Г.М. Не боюсь я нічого / Геннадій Меламед; ілюстрації: Горпінченко С. Ю. – Харків: Ранок, 2016. – 10 с.

978-966-748-188-9

У дитинстві кожен обов’язково вчиться не боятись. У цій книжці малюк прочитає вірші про дітей, які знайшли свої способи впоратися зі страхом: повести до лікаря іграшку, перетворитись під час купання на великого й дужого кита… А на останній сторінці книжки на малюка чекає сюрприз: настільна міні-гра. Вона також допоможе дитині перебороти себе, адже фішки в ній — це найпоширеніші дитячі страхи!

В серії буде представлено 4 книги: «Не боюсь я нічого», «Не боюсь я чудовиськ», «Не боюсь лишитись сам», «Не боюсь я темряви».Гітта Едельман "Візерунки для мишенят"Едельман Г. Візерунки для мишенят / Гітта Едельман; перекладач: Пушкар І. А.; ілюстрації: Гітта Едельман – Харків: Ранок, 2016. – 80 с.

978-617-09-2827-6

У цій захопливій книзі почалася подорож двох мишенят: Масі і Маріка, яким набридло бути білими. У пошуку цікавих візерунків вони зустрічають найрізноманітніших тварин та знаходять надзвичайні візерунки. Всі бажаючі також зможуть намалювати візерунки на сторінках цієї книги разом із мишенятами, потренувати свою уяву та продемонструвати нестандартне мислення, бо все, що хочеться намалювати юному художнику є надзвичайним.Коріна Бойренмайстер "Малюємо тварин"Бойренмайстер К. Малюємо тварин / Коріна Бойренмайстер; перекладач: Пушкар І. А; ілюстрації: Коріна Бойренмайстер – Харків: Ранок,2016 – 128 с.

978-617-09-2829-01

Книга, яка підкорила Європу. Авторка та художниця Коріна Бойренмайстер покаже, як за чотири кроки за допомогою простих форм – овалів, кіл та крапель – намалювати будь-яку тварину. Окрім того, малюк познайомиться із різними видами тварин та континентами, на яких вони мешкають.Казки Шарля ПерроКазки Шарля Перро / Шарль Перро; перекладач: Пазій С. В.; ілюстрації: Барінова Т. В. – Харків: Ранок, 2016 – 48 с.

978-617-09-2542-8

Чи можна встояти перед чарами Попелюшки? Як не захопитися кмітливістю Кота в чоботях? А чи пам’ятаєте ви, як Хлопчик-мізинчик врятував своїх братів? До чого ж чудова історія про Сплячу красуню! Казки Шарля Перро з далекої Франції вже давно стали близькими та знайомими кожному. Їх цікаво читати дітям та перечитувати дорослим.

В серії видано 3 книги: «Казки Шарля Перро», «Казки Г.К.Андерсена», «Казки Вільгельма Гауфа».Ален Ґрі "Пори року"Ґрі А. Пори року / Ален Ґрі; перекладач: Балицька К Е., Тичина Л. А..; ілюстрації: Ален Ґрі . – Харків: Ранок, 2016 – 48 с.

978-617-09-2991-4

Енциклопедія відомого французького ілюстратора Алена Ґрі у легкій та доступній формі розповість дитині про різні пори року. Яскраві, різнокольорові та зрозумілі ілюстрації у ретро-стилі, продемонструють малюкові явища природи, поведінку тварин, а також відобразить те, що відбувається з рослинами та і як взагалі змінюється життя людей у різні пори року.

Всього в серії енциклопедій видано 4 книги: «Пори року», «Кольори», «Числа», «Відкрий для себе». Книги розкриють малюкові світ кольорів, чисел, допоможуть створити уявлення про навколишній світ.Наталі Хьюз "Мапи. Жива природа"Хьюз Н. Мапи.Жива природа / Наталі Хьюз; перекладач: Шармай І.; ілюстрації: Наталі Хьюз. – Харків: Ранок, 2016 – 24 с.

9789 6674 80 844

«Мапи. Жива природа» — це не просто розмальовка, а справжня енциклопедія! Це продовження книги, яка підкорила олівці тисяч українських читачів – атлас-розмальовка «Мапи». Подорожуй світом разом із картами цієї книги й дізнавайся багато нового про тварин, комах, рослини нашої планети. Кожна сторінка насичена кумедними ілюстраціями художниці Наталі Хьюз. На кожному зображенні подані стислі «цікавинки» про дику природу. Завдяки цим картам ти дізнаєшся про види тварин і рослин у певних країнах які, можливо, захочеш відвідати.Кербі Розанес "Імаджиморфія"Розанес К. Імаджиморфія / Кербі Розанес; перекладач: Делегач В. В.; ілюстрації: Кербі Розанес. – Харків, 2016 – 96 с.

9789 6674 80 851

«Імаджиморфія» - це розмальовка для абсолютно творчих особистостей. Незвичайна розмальовка є продовженням відомої всьому світу хіту – розмальовки «Аніморфії». Це не розмальовка-антистрес, не розмальовка для певного віку. Це розмальовка з особливим настроєм для тих, хто в тренді. Ви шанувальник креативного арту, постійно щось замальовуєте в своєму скетчбуці та публікуєте це в Instagram? Тоді «Імаджиморфія» саме для вас.Білченя, його друзі й чарівна книгаФадєєва О.О. Білченя, його друзі й чарівна книга/ Ольга Фадєєва; ілюстрації: Фадєєва О. О. – Харків, 2016 – 80

978-617-09-2740-8

Добра та щира історія про маленьке білченя, яке завдяки своїй допитливості та уважності зібрало навколо себе найкращих та найдобріших друзів. Його цікавить геть усе: як виростити в себе вдома горіхове дерево, чому так довго не приходить весна та багато-багато інших дитячих питань. Ілюстрації до книги теж не поступаються щирістю та яскравістю.