Вибрати подарунок дитині на день народження на так легко як може здатися на перший погляд. Найбільша складність полягає в тому, що варіантів подарунку є дуже багато – очі розбігаються. Проте догодити дитині вдасться, якщо відповісти на такі запитання та врахувати отриману інформацію:
- Кому призначено подарунок: хлопчику чи дівчинці?
Будь то іграшка, одяг або подарунок-враження, потрібно врахувати стать дитини. У хлопчаків і дівчаток можуть разюче відрізнятися інтереси та захоплення. Звичайно, є й універсальні дитячі подарунки, які потішать і хлопчиків, і дівчаток. - Скільки років дитині?
Інтереси малюка формуються та змінюються в залежності від віку та розвитку. Чим старша дитина, тим складніша конструкція іграшок, дрібніші деталі в конструкторі та ін. - Чим захоплюється малюк?
Футбол, карате, танці, плетіння браслетиків, складання пазлів, а може дитина фанат коміксів чи зачитується науковою фантастикою? Подібна інформація допоможе визначитись, що подарувати дітям. - Чи конкретні побажання у дитини?
Старші діти цілком можуть сказати, що хочуть отримати на свято. Варто прислухатися до їхніх побажань, навіть якщо вони трохи нереальні. Наприклад, хоче дитина вміти перевтілюватися в супергероя, а ви йому набір з відповідною атрибутикою Бетмена чи Супермена.
Якщо збираєтесь у гості, не забудьте уточнити ці питання у батьків малюка. Однак, якщо конкретних запитів на подарунок немає, ви цілком можете подарувати дитині ролики, наприклад, комплект роликів Rollerblade Spitfire, від якого малеча буде в захваті.
Чому варто подарувати ролики?
Існує чимало причин, чому варто вибрати ролики в якості подарунку:
- підходять як дівчаткам, так і хлопчикам, оскільки є чимало моделей з дизайном для дітей обох статей;
- сприяють фізичному розвитку дитини, оскільки під катання задієються багато груп м'язів;
- прививають любов до спортивного способу життя; і привчають проводити більше часу на свіжому повітр;
- розвивають вестибулярний апарат, який відповідає за рівновагу.
Таким чином, ролики можуть бути не лише красивим і цікавим, а й корисним подарунком.
Як вибрати ролики
Під час вибору роликів необхідно звернути увагу на жорсткість черевиків та вид рами.
Для дітей 5 років рекомендується купувати зручні розсувні моделі з парними колесами, які мають пластикову раму. Черевики повинні бути жорсткі. Саме у таких роликових ковзанах діти здатні вчитися кататися. Після того, як дитина набереться досвіду, необхідно переходити на моделі для старших.
Краще брати вироби відомих марок, звичайно, вони дорожчі, проте для маленьких дітей підійдуть найкраще. Такі ролики якісно виготовлені, а, головне, надійні. У них дитина здатна почуватися впевнено.
Для дітей віком 7-10 років краще брати розсувні моделі. Більшість із них важкі, але потрібно шукати такі, в яких дитині буде комфортно. Моделі з парними колеса для дітей такого віку вже не підійдуть. Вони лише уповільнюють рух, а діти до цього віку, як свідчить практика, вже вміють кататися. До того ж дитина може соромитися однолітків через дитячі моделі своїх роликів.
Для підлітків старше 11 років можна вибрати вже жорсткі ролики, але принципової різниці немає, все залежить від того, як дитина вміє кататися. Якщо діти погано тримаються на роликових ковзанах, варто купувати м'які черевики. Але вони в будь-якому випадку повинні бути зручними та легкими, щоб не ускладнювати пересування.
Якщо діти впевнено стоять на роликах, варто задуматися про купівлю «інлайнів». Вони, звичайно, коштують дорожче, але набагато зручніші та пристосовані для швидкої їзди.
Що ще знадобиться, окрім роликів?
Однак хоч би якими безпечними були ролики, все одно від травм ніхто не застрахований. Ось чому окрім роликів необхідно в подаруноквий комплект покалсти ще й важливі засоби захисту.
Зазвичай повне екіпірування, крім самих ковзанів, включає:
- Наколінники. Це такі пластмасові чашки, оснащені ремінцями. Вони кріпляться на коліна і захищають їх від можливого пошкодження при падінні.
- Налокітники. Аналог наколінників, тільки кріпляться на лікті дитини. Захищають від травм та забитих місць.
- Шолом. Зазвичай виготовлений з міцної пластмаси і, на відміну від мотоциклетного, дещо витягнутий, прикриває лише верхню частину голови.
Крім цих мінімальних захисних засобів, можна використовувати спеціальні накладки на зап'ястя, нагрудники та амуніцію на стегнах. Все це дійсно значно знизить ризик серйозно пошкодитися при катанні на роликових ковзанах.
Роликове катання – чудовий вид спорту та хороший спосіб проведення сімейного дозвілля. Він зовсім не такий небезпечний, як може здатися. Навпаки, захоплює, відкриває нові горизонти, породжує хист до змагань та перемог. Тому якщо ви все ще не купили ролики своєму чаду, подумайте: вони можуть стати чудовим подарунком! Адже як вибрати роликові ковзани для дитини, ви вже знаєте.