Надійні та практичні: найкращі застібки для дитячих сережок

Блог135

Коли в сім'ї з'являється маленька принцеса, батьки часто ухвалюють рішення вже в перші місяці життя проколоти дівчинці вушка. Вибрати сережки дитині складніше, ніж дорослому. У пріоритеті мають бути комфорт, безпека, а також надійність фіксації. Саме тому замок вважається одним із ключових елементів. На нього потрібно звернути особливу увагу. 

Тип застібки на дитячих сережках: чому це важливо

Тип застібки на дитячих сережках: чому це важливо

Якісний замок міцно й надійно утримує прикрасу у вусі, не завдаючи дискомфорту. Однак це не єдині завдання, які виконує такий елемент. Щоб застібки не завдавали клопоту, а дитячі сережки були в радість, потрібно орієнтуватися на кілька факторів:

  • Виконання. Замок — не відокремлений елемент, а частина створеної майстром ювелірної композиції. Він впливає на загальний стиль і дизайн сережок, визначає їхню акуратність. 
  • Безпека. Із цієї позиції важливо оцінювати міцність застібки, її зручність для дитини й відсутність ризику отримання травм, наприклад, подряпин на шкірі. 
  • Спосіб життя. Активним рухливим малятам краще вибирати замки з максимально надійною фіксацією. Оптимальним рішенням стануть пусети або кільця. Спокійним дівчаткам можна замовляти прикраси з різними замками — ризики загубити сережки значно нижчі. 

У виборі відповідного фіксатора потрібно враховувати не тільки загальні правила. Важливі й індивідуальні особливості людини, наприклад, темперамент і спосіб життя, тип і товщина мочок тощо.

Яка застібка для дитячих сережок оптимальна

Яка застібка для дитячих сережок оптимальна

Вибір замка — непросте завдання. Успішно впоратися з ним можна, якщо вивчити особливості популярних варіантів:

  • Пусет. Складається з гладкого або гвинтового штифта, доповненого кріпленням. Мініатюрні фіксатори дуже надійно утримують сережки у вухах. Прикраси легко й швидко знімаються/надягаються дитиною. 
  • Англійський замок. Найпопулярніші застібки поєднують у собі простоту й надійність, мають досить елегантний вигляд. Мініатюрні елементи фіксуються туго, не завдаючи дискомфорту дитині. Це зводить ризики втрати сережок до мінімуму. Однак є нюанс. Такі замки не регулюються за шириною — якщо мочка тонка, прикраси будуть бовтатися, створюючи неприємні відчуття. 
  • Французька застібка. Механізм складається з тонкого гачка й трикутної петлі. Його головні особливості — мінімальна вага й надійність, а ось міцним такий замок назвати складно. Прикраси краще знімати на ніч, щоб він не деформувався. Серед плюсів французької застібки — комфорт для будь-яких мочок. Він забезпечується плавним і гладким вигином, який ніколи не тисне на вухо. Французький замок часто доповнює витончені та ніжні моделі завдяки своїй акуратній конструкції. 
  • Кільцевий замок. Ще одне рішення, яке вважається оптимальним для всіх дітей. Сережки-кільця дуже приємні, вони майже не відчуваються у вухах через свою легкість. Такі фіксатори м'яко облягають мочку, унеможливлюючи тиск або надмірне неприємне бовтання. Сережки-кільця не чіпляються за одяг і волосся, у них немає відкритих або гострих кінців, здатних травмувати дитячу шкіру.

Перераховані типи замків — універсальні рішення. Вони підходять дівчаткам будь-якого віку. Такі застібки, як скоба або ланцюжок, — теж цілком прийнятний варіант. Тільки вибирати прикраси з ними потрібно для дівчаток від 10 років, які вже здатні контролювати сережки у вушках і бути досить акуратними. Знаючи особливості різних замків, турботливі батьки зможуть без зусиль підібрати найкращий варіант для улюбленої принцеси.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)