Як знайти грант або стипендію для навчання в Словаччині?

Блог940

Останнім часом все більше українських студентів обирають Словаччину для отримання вищої освіти. Враховуючи відмінний рівень освіти, доступність і велику кількість англомовних програм, це не є несподіваним. Але для іноземних студентів навчання в іноземному університеті може бути дорогим.

Як знайти грант або стипендію для навчання в Словаччині

Перегляньте стипендії та гранти, які пропонують університети

Вивчення грантів і стипендій, які надають заклади, має бути першим. Для іноземних студентів кілька коледжів Словаччини пропонують унікальні програми, які частково або повністю оплачують їх вартість навчання. Дуже важливо подати заявку завчасно, оскільки ці гранти та стипендії часто надаються на конкурсній основі.

Ознайомтесь з фінансовою допомогою, яку надає уряд Словаччини

Для навчання в Словаччині, уряд країни пропонує гранти та стипендії. Наприклад, програма грантів Вишеградського фонду пропонує фінансову допомогу іноземним студентам, які хочуть навчатися або подорожувати Словаччиною та іншими країнами Вишеградської групи. Ця стипендія доступна для дослідницьких програм, а також для студентів бакалаврату, магістратури та докторантури.

Також варто відзначити програму Scholarship of Excellence, яка пропонує фінансову допомогу іноземним студентам, які навчаються на програмах бакалавра, магістра або доктора у Словаччині. Ця програма передбачає щомісячну оплату та покриває вартість навчання.

Дослідіть гранти та стипендії, від міжнародних організацій

Численні міжнародні організації пропонують гранти та стипендії іноземним студентам, які хочуть навчатися в Словаччині. Наприклад, програма Erasmus+ пропонує стипендії студентам, які бажають працювати чи навчатися в Словаччині чи в інших країнах Європейського Союзу. Щоб дізнатися про те, як отримати омріяну стипендію чи грант, ви також можете зв’язатися з міжнародними організаціями, такими як Фонд Фулбрайта.

Як знайти грант або стипендію для навчання в Словаччині – 2

Зверніться до Посольства Словаччини в Україні

Інформацію про гранти та стипендії для українських студентів, які хочуть навчатися в Словаччині, можна отримати в Посольстві Словаччини в Україні. Щоб отримати додаткові відомості та пропозиції щодо отримання фінансової допомоги, зв’яжіться з посольством.

Перевірте вимоги та терміни подачі заявок

Переконайтеся, що ви повністю розумієте передумови та дати подання, перш ніж подавати заявку на гранти та стипендії для навчання в Словаччині. Якщо ви не відповідаєте вимогам для отримання певного гранту чи стипендії, ваша заявка не буде прийнята до розгляду. Крім того, пам’ятайте про кінцеві терміни подачі заявок, щоб не втратити шанс подати заявку на отримання фінансової допомоги.

Як знайти грант або стипендію для навчання в Словаччині – 3

Університетські гранти

Одним із найважливіших ресурсів для допомоги українським студентам у здобутті вищої освіти в Словаччині є фінансування університету.

Одним із таких закладів є Жилінський університет. Він надає українським студентам стипендії, які покривають їхнє навчання, проживання та інші витрати. Заклад також пропонує спеціальні програми навчання рідною мовою для іноземних студентів, що дозволяє їм отримати висококваліфіковану освіту на рівні з європейськими нормами.

У Словаччині, окрім Жилінського університету, є інші університети, які надають стипендії українським студентам. Наприклад, Університет Прешкова надає низку заохочень для іноземних студентів, у тому числі «грант на аспірантуру», «грант на магістратуру» та «премію за видатного міжнародного студента». Ці кошти, які видаються на конкурсній основі, повністю або частково покривають вартість навчання. Однак ці програми пропонуються лише словацькою мовою.

Як знайти грант або стипендію для навчання в Словаччині – 4

Іноземним студентам надаються стипендії для навчання в різних сферах, зокрема медицині, інженерії, комп’ютерних технологіях тощо, в інших закладах Словаччини, зокрема в Кошице та Братиславі.

Висновок

Студенти з України, які хочуть продовжити вищу освіту за кордоном, мають доступ до деяких фантастичних можливостей у Словаччині. Численні ЗВО Словаччини пропонують різноманітні академічні програми, а також фінансову допомогу для іноземних студентів, у тому числі з України. Незалежно від того, який навчальний заклад ви виберете, майте на увазі, що для підготовки до навчання за кордоном може знадобитися певна адаптація та планування.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)