Як Михайлик та ворона Кара місяць рятували (Ольваніко Діана)

***
Переглянуто: 2744Відгуки: 0
КазкиКазки, написані дітьми

Як Михайлик та ворона Кара місяць рятували (Ольваніко Діана) Жив собі чарівник Білокур. Коли ввечері він замалював чорною фарбою місяць та вкрав всі зірки. Маленький Михайлик це побачив та попросив ворону, щоб вона допомогла йому долетіти до чарівної країни в якій живе чаклун.

Вдома нікого не було, але вони побачили черв'ячка який підказав в якій скрині сховані зірки. Друзі хотіли забрати цю скриню, але тут саме повернувся Білокур. Михайлик з вороною кинулися тікати, проте чаклун почав їх наздоганяти. Ворона Кара відвернула його, а за цей час хлопчик Михайлик забрав скриню з зірками й вони полетіли до себе додому.

Вони взяли відро з водою, полетіли до місяця й відмили його. Потім розкидали по небу зірки. Ось так Михайлик та ворона Кара врятували місяць та зірки.

Ольваніко Діана, 10 років, Сумська обл., Шосткинський р-он, с. Ковтунове

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)