Англійська мова для дошкільнят як рідна

Блог1005

Вивчення іноземної мови для дорослих є одним із найскладніших інтелектуальних завдань. Однак для малюків опанування English у формі гри відбувається легко та природно. Центр англійської Helen Doron English пропонує вдалий старт вивчення англійської мови для дошкільнят з першого безплатного уроку.

Англійська мова для дошкільнят як рідна

Курси англійської для найменших – секрети методики

Виявляється, англійська з нуля для малечі – це не фантастика. Маленька дитина, як губка, вбирає все нове – побачене та почуте, зокрема іноземні слова. Необхідно лише правильно організувати англомовне середовище спілкування. І так само як рідну українську мову, дитина практично з пелюшок зможе без особливих зусиль вивчити English. 

Структура занять на сучасних навчальних курсах англійської мови для дітей продумана з урахуванням глибоких знань психології та розвитку малюків. До 7 років дошкільнята практично автоматом записують всі нові знання, які вбудовуються в мозок як певні програми. То чому ж батькам не скористатися такою дивовижною можливістю з величезною користю для своєї дитини!

Англійська для дітей – абсолютне занурення в англомовне середовище

Уроки англійської для найменших проходять в інтерактивній формі, нові дії або завдання для малюків змінюються кожні 5-6 хвилин. Малята інтуїтивно розуміють почуті фрази, а завдяки багаторазовому повторенню пісеньок, віршиків, загадок з часом починають і самі повторювати нові слова, спілкуватися англійською одне з одним та викладачем. Згодом дітлахи так захоплюються, що й не помічають, як починають легко розмовляти двома мовами, чергуючи їх на власний розсуд, в залежності від мови співрозмовника.

Англійська мова для дошкільнят як рідна – 2

Рівні знання англійської мови – для кожного віку спеціальні програми

На сьогодні найкращі курси англійської мови знайти навряд чи вдасться. При вступі на курси «Англійська Хелен Дорон» для кожної дитини підбирається програма, що відповідає її рівню знань та індивідуальним особливостям. Навчання розподілене на етапи за віковими групами, розпочинати можна вже з тримісячного віку.

Англійська для дошкільнят – це:

  • Розвиток слуху, мовлення, навичок спілкування у дитячому колективі.
  • Розширення словникового запасу.
  • Сприйняття англійської мови на слух.
  • Удосконалення вимови.

Переваги Helen Doron English

Нині розроблено 20 ексклюзивних курсів для різних рівнів знання англійської мови. Ефективність методу Helen Doron English випробувана більш ніж у 40 країнах. У світі налічується понад 1000 центрів, в яких вільному володінню англійською навчилися вже 3 млн студентів.

Хочете навчитися розмовній англійській та спілкуватися впевнено, розповідаючи іноземцям про свою країну? Приєднуйтеся до вивчення англійської мови на будь-якому етапі!


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)