4 звички на кожен день, які зроблять з дитини вундеркінда

Блог1298

Відомий факт – щоб досягти великого успіху в будь-якій галузі, важливо не просто мати здібності, а й працювати над собою. Це щоденна праця, і навіть дорослій людині не завжди просто впорядкувати своє життя, що вже говорити про дітей. Проте правильний підхід до виховання та розвитку дитини можуть допомогти виховати якщо не вундеркінда, то дитину, яка матиме успіх у більшості сфер діяльності. Наслідуючи поради психологів, ми зібрали підбірку щоденних звичок, які варто освоїти.

4 звички на кожен день, які зроблять з дитини вундеркінда

1. Жодного жорсткого контролю

Звичайно, батьки не повинні залишати дитину наодинці зі шкільною програмою, особливо в початковій школі, проте батькам необхідно тримати себе в руках, коли йдеться про контроль. Багатьом мама і татам так хочеться, щоб дитина була швидшою, вищою, сильнішою, що вони починають малюка буквально дресирувати. Ідеально, якщо ви разом з дитиною складете власний розклад справ на тиждень, якого і ви, і ваш школяр дотримуватиметься щодня весь навчальний тиждень. Таким чином дитина зможе стати ефективнішою і досягне значно більших результатів.

2. Чіткий режим харчування

Однак не думайте, що режим потрібен у навчанні. Важливо виробити звичку вчасно приступати до сніданку, обіду та вечері. Причому раціон дитини має бути максимально різноманітним та насиченим, щоб більшу частину будівельного матеріалу для організму ваша дитина отримувала саме з їжею, а не добавками. Крім того, педіатри рекомендують налягати на рибу та овочі, які містять максимальну кількість корисних елементів для роботи мозку. Зробіть своїм ритуалом полуденок чи перекус свіжими овочами чи фруктами. Така смачна звичка буде неймовірно корисною для формування майбутнього маленького генія.

4 звички на кожен день, які зроблять з дитини вундеркінда – 2

3. Читання щодня

Ще один прекрасний ритуал, який варто зробити щоденним – читання. При цьому психологи наполягають, що книга має бути цікавою дитині, не потрібно нав'язувати свої інтереси у сфері літератури, адже ваша мета прищепити корисну звичку, яка доставлятиме ще й задоволення. Починати читати малюку вголос можна з самого раннього віку, тим самим привчаючи його до самостійного читання та любові до книг та навчальних матеріалів.

4. Говорити якнайбільше

Як би зайняті ви не були, завжди знаходьте хоча б півгодини на день, щоб обговорити з дитиною все, що сталося з нею за день. Суть у тому, щоб допомогти дитині максимально розвинути мовний центр. Окрім іншого дитина вчиться висловлювати свої думки без страху засудження, працює над мімікою та жестами, у майбутньому дітям, які звикли до розгорнутих діалогів, набагато простіше налагоджувати контакти та доносити важливу інформацію до будь-якого слухача.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)