З яким букетом піти на перше побачення?

Блог628

З яким букетом піти на перше побачення

Кожний з чоловіків, коли йде на перше побачення, замислюється який букет чи квітку подарувати. Можна зайти до квіткової крамниці, або купити на базарі у бабусь чи, наприклад, скористатись послугою доставка квітів Львів, та придбати чудовий сюрприз від професійних флористів. Але навіть вони не зможуть вгадати забаганки особи, яку ви мало знаєте, та навряд уявляєте її переваги.

Що робити в такому випадку, коли ваша обраниця на побачення невідома й ви не знаєте чим її здивувати. А може цього й не треба? Спробуємо щось підібрати, щоб завоювати прихильність дівчини.

Обираємо квіти

Кожна людина, то є особливість, в якої є свої забаганки, переваги та уподобання, квітів це теж стосується. Наприклад, деякі жінки дуже вшановують лілії, а для деяких ця рослина створить проблему, яка викличе головні болі та задуху. Тому краще на перше побачення обирати щось нейтральне та більш класичне.

Яким може бути букет, вирішувати вам спираючись на перші враження від особи до якої збираєтесь. Якщо ви впевнені, що дівчина романтик, тут підійдуть навіть польові квіти, повірте, таким людям важлива увага, а не цінність. Для консервативної жінки краще обрати троянди, які є найпростішим рішенням. Але, бажано, не перебільшувати з мішурою, у центрі уваги повинні бути самі квіти. Що краще не робити з букетом:

  • не додавайте стрічки;
  • стрази та кристали будуть теж на заваді;
  • дерев’яні фігурки теж можуть не сподобатися.

Перший букет не повинен бути показником того, що ви підкупаєте, або намагаєтесь вичуритись завдяки дорожнечі, у вас ще попереду багато букетів. Наприклад можна подивитись варіанти на таких сайтах як www.u-f-l.net, де вас можуть навіть проконсультувати з приводу, який обрати букет, при уточненні, що він на перше побачення.

Дуже поширеним, для першої зустрічі, є варіант з подарунком однієї троянди на довгій ніжці. Іноді, на неї пов’язують якусь барвисту стрічку, тільки не дуже яскраву, щоб вона не відволікала від краси самої квітки. Якщо побачення у денний час, можна подарувати прості квіти, які означають невинність, це ромашки чи хризантеми. Також треба запам'ятати, що у денний час краще дарувати бліді кольори.

Але не тільки квіти можна подарувати на першому побаченні, це може бути невелика м’яка іграшка чи повітряна кулька з якимось цікавим написом. Усе це дієве, обирати тільки вам.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)