Купити мотошолом – для профі чи для аматора

Блог657

Купити мотошолом – для профі чи для аматора

В принципі, виробники пропонують всі моделі, які відповідають суворим стандартам. Тобто, купуючи шолом для мотоцикла, як преміальний так і бюджетний можна бути впевненим в його безпечності та здатності захистити власника залізного двоколісного коня чи його пасажира. Головне, підібрати підходящий шолом в залежності від стилю катання.

Купити мотошолом – для профі чи для аматора – 2

Що мається на увазі? Якщо ви плануєте кататися тільки по місту, використовуючи всі правила дорожнього руху, а в місті, як відомо, швидкість обмежена, то достатньо купити мотошолом відкритого типу. Але якщо перед вами довга дорога по трасі на великій швидкості, доведеться купувати Інтеграл або Модулятор. Ну і нарешті, якщо ви професійний гонщик і приймаєте участь в перегонах по пересіченій місцевості, без кросового шолому не обійтися. Існує ще каска, але як кажуть експерти МотоСтиль, до мотошоломів цей предмет не має жодного відношення. Каска – то для іміджу, а не для комфорту і тим більше не для безпеки.

Примірка обов’язкова?

Купуючи мотошолом треба враховувати багато параметрів. По-перше, від стилю катання та місця їзди залежить яки саме шолом ви оберете. Виробники пропонують:

  • Інтеграл або фул фейс;
  • Модулятор;
  • Кроссовий;
  • Відкритий.

Фул фейс, як і зрозуміло з його назви, повністю закриває і лице мотоцикліста і його голову, і навіть шию. Це супер надійно та безпечно. Сучасні моделі також відрізняються ергономічністю. Крім того представлена широка розмірна сітка і це дозволяє підібрати шолом для мотоциклу під конкретні розміри голови конкретного покупця. До речі, шолом не має сидіти «вільно», але і сильно здавлювати теж не має. Та обираючи шолом, експерти радять обирати краще такий який сидить ніби трішки тіснувато. В процесі експлуатації він «сяде» на голову та обличчя правильно А от завеликий шолом – то неправильна покупка, бо таких «головний убір» не захистить свого власника ані від вітру та дощу, ані тим більше від травми при падінні.

Модулятор – лайт версія Інтеграла. Відрізняється шолом тим, що має мобільний елемент на підборідді. Тобто для того щоб попити води чи кави, чи влаштувати собі перекур вам не доведеться знімати шолом повністю. Достатньо тільки «відкинути» спеціальний елемент на підборідді. Це зручно, але все що рухоме на шоломі – знижує його захисні функції. Тому якщо завдання підібрати максимально надійний варіант – то це фул фейс. Окремо виділяють кросові шоломи. Як не дивно вони не закривають повністю лице та голову і шию, але тим не менш використовуються професійним гонщиками. Як таке можливо? Для перегонів важлива не тільки безпека, але і швидкість. Кросові шоломи виготовлені з міцного матеріалу але при цьому вони легкі, а їх конструкція така, яка не заважає максимальному огляду.

Купити мотошолом – для профі чи для аматора – 3

Від обраного виду залежність і вартісьт моделі. Є дуже дорогі екземпляри, є варіанти в середньому сегменті. Консультанти MotoStyle допоможуть вам підібрати той мотошолом, який підійде саме вам з урахуванням вашого стилю їзди і ваших потреб. Бюджетні можливості покупця теж будуть враховані.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)