Які краще обрати онлайн-курси для дітей

Блог938

Ваш малюк вже впевнено крокує по дитсадкових доріжках і без проблем вивчив роль Ведмедя із казки-вистави “Лісова Дума”? А може, ваш першокласник ще в першому семестрі запам'ятав таблицю множення і відверто сумує без домашніх завдань? Тоді вам час задуматися про додаткові курси для своїх найрозумніших і просто для улюблених спадкоємців.

Які краще обрати онлайн-курси для дітей

Курси програмування для дітей

Дбайливі батьки починають закладати майбутнє своїх дітей ще у молодшому шкільному віці. А в цьому їм допомагають професійні підготовчі курси, які навчають програмуванню дітей, починаючи з шестирічного віку. Доброзичлива обстановка, ігрові елементи та зрозуміле середовище захопить дитину. І ось уже лаври Ілона Маска не здаються батькам недосяжними, адже їхнє чадо з успіхом опановує мови програмування Python і CoffeeScript.

Не в кожному районі мегаполісу, а тим більше не в кожному невеликому селищі можна знайти неподалік будинку курси програмування з перевіреною репутацією. Тому основним стає питання: як у щільному робочому графіку дорослого члена сім'ї знайти час для того, щоб кілька разів на тиждень відвезти до іншого району міста на заняття дитину та забрати її звідти?

Сучасні технології допомогли вирішити цю проблему. Онлайн-курси це найкраще поєднання якісного навчання та економії часу. Переваги очевидні:

 • можливість вибору платформи без географічної прив'язки, зокрема після вивчення незалежних відгуків;
 • професійні викладачі;
 • індивідуальний підхід до кожного, хто навчається;
 • постійний зворотній зв'язок;
 • можливість батьківського контролю;
 • гнучкі умови оплати;
 • зручний графік;
 • значна економія часу;
 • можливість безперервного навчання під час епідемії або через вимушене переселення.

Отже, навчальна платформа обрана та оплачена. Але в процесі роботи через неодноразові та однакові за текстом повідомлення, система управління сайту може заблокувати, на її погляд, підозрілу IP-адресу. Вирішується проблема просто:

 1. За допомогою VPN. Але тут є недоліки, пов'язані з витоком даних у випадку вибору ненадійного постачальника та зниженням швидкості підключення до інтернету.
 2. Оптимальне рішення – мобільні проксі (https://mproxy.top/). Це надійна переадресація трафіку, анонімність та висока швидкість.

Можливостей для розвитку дитини зараз безліч. Психологи стверджують, що діти, які вивчають іноземні мови, ростуть більш впевненими та дружніми, вміють стежити за перебігом своїх думок.

Курси англійської мови для дітей

Найактивніше діти сприймають і запам'ятовують нову інформацію приблизно з 2 до 9 років. Тому розпочати вивчення іноземної мови краще перед школою. Найоптимальніше рішення це онлайн-курси. І звичайно ж, краще віддати перевагу одній з найпоширеніших мов у світі – англійській.

Для найменших дистанційні заняття проводяться в ігровій формі, разом з мультиплікаційними героями. У доброзичливій обстановці професійний викладач пристосовується до індивідуальних здібностей малюка, його швидкості засвоєння матеріалу.

Які краще обрати онлайн-курси для дітей – 2

Додаткове вивчення англійської мови відкриє для дитини можливість подальшого навчання у престижних університетах світу, зробить її освіченою людиною з розширеним кругозором та підвищить її конкурентоспроможність при доборі роботи.

Курси дизайну для дітей

Якщо хочете забезпечити дитині гідне майбутнє, розвивайте творчі здібності на онлайн-курсах дизайну. Індивідуальний підхід та професіоналізм викладачів допоможуть розкрити та розвивати талант малюка. Навчать його креативно мислити, вибудовувати цілісні інтер'єрні композиції, використовуючи кольори та освітлення.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)