Чи можна сушити дитяче волосся за допомогою фена?

Блог2704

Чи можна сушити дитяче волосся за допомогою фена?

Багато хто з нас не замислюються над тим, щоб використовувати фен для догляду за волоссям. Але з якого віку можна починати користуватися феном для дитини?

Взагалі феном з холодним повітрям доцільно користуватися лише дітям від 2 років. Дехто пропонує почекати до 4 років, однак насправді немає встановленого віку, коли ви повинні використовувати фен для волосся дитини. Це залежить від густоти та довжини волосся, а також від уподобань батьків або опікунів.

Чи безпечно використовувати фен для дітей?

Як правило, безпечно користуватися феном для дитини старше 2 років, якщо вжито необхідних заходів і дитина почувається комфортно.

Оскільки дитяче волосся часто тонше й більш ніжне, ніж у дорослих, вам потрібно переконатися, що в фені ввімкнено режим холодного обдуву. Це дозволить уникнути опіків шкіри чи пошкодження волосся. Головне не перестаратися, тому що дитячому волоссю потрібно не так багато часу, щоб висохнути.

Ми також не рекомендуємо використовувати фен для дуже маленьких дітей і ніколи не брати його для новонароджених. Їхнє волосся та шкіра надзвичайно ніжні, і навіть при низькій температурі це може заподіяти їм шкоду.

Якщо ви не впевнені або потребуєте додаткової поради, зверніться за допомогою до свого сімейного лікаря або дитячого терапевта.

Чи потрібен спеціальний фен для дітей?

Не існує «спеціального фену», який спеціально рекомендовано використовувати дітям. Так, звичайно, в сучасних торгівельних центрах і інтернет-магазинах можна знайти фени, які позиціонуються як для дітей, проте по факту, це ті ж самі фени для дорослих, тільки з відповідною стилізацією і меншим діапазонів режимів.

Як правило, для сушіння волосся дитини можна використовувати будь-який фен, але потрібно пам’ятати про деякі моменти.

По-перше, завжди переконайтеся, що ви використовуєте фен на найхолоднішому рівні та тримайте його на відстані витягнутої руки, щоб насадка не була надто близько до шкіри голови.

Оскільки діти мають коротку концентрацію уваги та вередують, доцільно вибрати сушарку достатньої потужності, щоб волосся висохло дуже швидко.

Як можна висушити волосся, якщо фена немає поруч?

  1. Промокніть шевелюру вашої дитини рушником з мікрофібри або звичайним вафельним: ці матеріали швидко вбирають вологу і не травмують волосся.
  2. Щоб ретельно просушити кожне пасмо, замініть тканинні рушники паперовими. І, найголовніше, – промокайте ними волосся від коріння до кінчиків! Однак сильно терти не варто, інакше дитячі локони почнуть сіктися.
  3. Розчісуйте вологе волосся за допомогою "скелетного" гребінця з отворами: таким чином повітря проходить крізь пасма і швидше видаляє з них вологу.
  4. Прискорити процес сушіння волосся можна, забезпечивши до нього приплив повітря (власне, на цьому й ґрунтується робота фена). Тому, промокнувши волосся після миття так, щоб вода не стікала з кінців, необхідно потрусити головою з боку в бік, робити нею кругові рухи, "розчісуйте" волосся пальцями або просто візьміться за кінчики і струшуйте їх: результат буде вже хвилин через п'ять. Якщо вистачить сил і терпіння крутити головою, як рокер, з сушінням можна буде покінчити за 10 хвилин.
  5. Після закінчення миття волосся використовуйте кондиціонер: так вони будуть легше розчісуватися і, відповідно, висихання значно прискориться. Промокніть волосся, не перекручуючи його в джгут, а просто натискаючи. Нанесіть лосьйон для укладання, розподіляючи його пасмами і пропускаючи через них повітря. Потім ще раз просушіть волосся рушником і протягом 5-7 хвилин "розчісуйте" його пальцями від коренів до кінчиків. Незабаром волосся стане практично сухим.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)