Набори для творчості з піском: вплив на розвиток дитини

Блог153

Набори для творчості з піском: вплив на розвиток дитини

Пісок є одним з тих матеріалів, який діти з радістю використовують під час ігор та знайомства з навколишнім світом. Він приємний на дотик, дозволяє створювати різні візерунки та легко змивається з рук. Проте, це ще не всі причини, з яких пісок є чудовим рішенням для дитячої творчості.

Матеріал також забезпечує терапевтичний ефект та сприяє покращенню розвитку маленьких дослідників. Щоб оцінити всі ці переваги, не обов’язково чекати теплого сезону, щоб відвести дитину в пісочницю. В продажу можна знайти дитячий набір для творчості з піском. Це чудове рішення для ігор в будь-яку пору року.

Набори для творчості з піском

Що являє собою набір для творчості з піску?

Виробник Colorit створює комплекти з різним наповненням. Зазвичай всі компоненти вказуються одразу в описі товару, тому можна легко підібрати найкраще рішення. Стандартний набір для дитячої творчості з піском складається з наступних предметів:

 • матеріал для роботи різних кольорів (мармуровий та кварцовий пісок, який знаходиться в спеціальних баночках);
 • основа (це саме зображення, яке представлено у формі трафарету);
 • інструкція (невеликий друкований листок, в якому детально розписані кроки для створення картинок);
 • коробка (це зручна ємність, всередину якої можна поміщати всі складові та займатися розфарбовуванням).

В комплект також вкладається кнопка-гвіздок для зняття наліпок, а також оригінальні наклейки з дитячими малюнками. Важливо, що покупці можуть обрати набір з конкретною тематикою трафаретів або ж зібрати свій власний набір для малювання піском. Потрібно лише вибрати відповідну опцію на сайті продавця товарів. Це дозволяє обрати саме ті картинки, які точно сподобаються малюку.

Який вплив мають творчі набори на розвиток дитини?

Який вплив мають творчі набори на розвиток дитини?

Комплекти з піском є чудовим рішенням для організації цікавих дитячих занять. Вони заворожують яскравими фарбами та дарують тільки позитивні емоції. Проте, варто вказати на низку інших переваг використання наборів:

 • розкриття творчих здібностей та потенціалу (дитина має відразу кілька можливостей для втілення яскравих ідей);
 • стимуляція сенсорів (пісок сприяє розвитку тактильності та отриманню інформації через дотики до предметів);
 • розвиток координації рухів та моторики (ігри з піском вимагають точності та активних рухів, які допомагають створити гарну картинку).

У малюків також розвивається креативність та уява. Адже, вони можуть самостійно обирати малюнки, вивчати зображення та втілювати різні ідеї.

Терапевтичні можливості творчих наборів з піску

Терапевтичні можливості творчих наборів з піску

Важливою особливістю є також наявність терапевтичного ефекту. Його відкрив Карл Густав Юнг ще на початку 20 століття. Результати дослідження показали, що ігри з піском допомагають у декількох випадках:

 • поведінкових порушеннях та дезадаптації;
 • небажання та невміння у дитини висловлювати емоції та переживання;
 • часті конфлікти в сім’ї або відсутність одного з батьків;
 • наявність однієї або кількох психологічних травм.

В кожному з цих випадків може застосовуватися терапія з піском, в тому числі з використанням творчих комплектів. Можна окремо обирати набір для творчості для дівчинки та хлопчика. Крім цього, в продажу є універсальні варіанти.

Як вибрати набори для творчості для дівчинки або хлопчика?

Як вибрати набори для творчості для дівчинки або хлопчика?

В цьому випадку важливим критерієм є тематика. Виробник підбирає картинки для кожного випадку. Наприклад, в набір для творчості для хлопчика входять малюнки з роботами, машинками та супергероями. Для дівчаток обирають картинки з іграшками, ведмедиками та принцесами.

Джерело: shop.colorit.org.ua


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)