Обираємо дитячі басейни

Блог701

Влітку відпочити всією родиною біля басейну, річки чи моря – приємне задоволення. Купання у воді у спекотний літній день особливо люблять діти. Басейни великих розмірів не підходять для маленької дитини. Особливо вони небезпечні, якщо дитина не вміє плавати. Для комфортного купання малюків створено дитячі басейни (https://aquapolis.ua/pools/tip_bassejna/detskie.html). Вироби зроблені з урахуванням вікових особливостей малюків, безпечні та зручні у використанні.

Обираємо дитячі басейни

Види дитячих басейнів

Басейни для дітей розрізняються за типом конструкції:

  • Каркасні
  • Надувні

Конструкція каркасних моделей складається з металевого каркаса та чаші з полівінілхлориду. Такий матеріал забезпечує виробу стійкість до точкового тиску, навантажень та впливу сонця.

Монтаж басейну не потребує додаткових інструментів. Виріб легко та швидко зібрати самостійно без участі фахівців. У разі належного використання термін служби виробу становить 10–15 років.

До переваг надувних басейнів відносяться просте транспортування виробу, легка вага, зручне та швидке встановлення. Надувні басейни також використовують у приміщеннях як ігрові манежі з кульками та іграшками. Вироби мають м'які борти та надувне дно, при цьому стійкі до навантажень і не перевертаються.

Дитячі басейни бувають прямокутної та круглої форми, проте зустрічаються і нестандартні конструкції.

Переваги дитячих басейнів Bestway та Intex

Серед основних переваг басейнів брендів Bestway та Intex виділяють:

  • Широкий асортимент
  • Висока якість матеріалів
  • Яскраві забарвлення
  • Доступна ціна

Дитячі басейни подані в різних розмірах. Це дозволяє обрати басейн для одного та декількох малюків.

Наприклад, надувний басейн Bestway 57270/57109 з габаритами 305х76 см та глибиною 76 см вміщує кілька людей, у тому числі дорослих. Такий басейн чудово підходить для всієї родини чи компанії дітей.

У комплект до виробу входить фільтраційна установка, яка підтримує чистоту води у басейні. Матеріал чаші – 3-шаровий армований вініл з надувним кільцем. Це робить виріб довговічним та міцним.

Обираємо дитячі басейни – 2

Дитячі басейни Bestway та Intex також відрізняються за розміром та дизайном. Наприклад, каркасний басейн Bestway 56432 чудово підходить малюкам від трьох років.

Виріб має важливу перевагу – навіс, який захищає від сонця. Це дозволяє безпечно купатися навіть у найспекотніший день. Під куполом тенту знаходиться розпилювач, який освіжає і робить купання ще приємнішим. Яскраве забарвлення басейну сподобається дитині та подарує яскраві емоції.

Обираємо дитячі басейни – 3

Відсутність зайвих деталей, висока якість матеріалів та легке складання без додаткових інструментів вигідно виділяють басейні Bestway та Intex серед інших домашніх басейнів.

Поради щодо вибору дитячого басейну

При виборі дитячого басейну враховуйте декілька факторів:

  • Призначення: вік дитини, її зріст та кількість тих, хто буде купатися. Дітям молодшого віку підходять басейни площею 1 м². Якщо дитина старша за три роки, краще обрати басейн розміром від 2 м².
  • Матеріал виробу: Стіни басейну повинні бути м’якими та досить щільними, щоб утримувати вагу дитини. Для дітей молодшого віку найкраще підходять басейни з надувним дном.
  • Наявність навісу: Він необхідний, якщо маленька дитина купатиметься в басейні довгий час.

Надавайте перевагу сертифікованим виробам перевірених брендів. Висока якість матеріалів забезпечує тривалий термін служби виробу. Дитячі басейни Bestway та Intex дарують комфортне і веселе літнє дозвілля дітям різного віку.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)