Як правильно поміняти підгузок, щоб не нашкодити дитині: покрокові рекомендації

Блог1572

Як правильно поміняти підгузок, щоб не нашкодити дитині
На думку лікарів-терапевтів, більшість батьків просто неправильно це роблять і провокують тим самим у дитини проблеми зі здоров'ям.

Тонус м'язів спини, вигинання, сидіння в позі жаби, викривлення ніг завжди були одними з популярних проблем, з якими приводять дітей до лікаря батьки. Вони, самі того не підозрюючи, провокують їхнє виникнення, здавалося б, невинною дією – зміною підгузка. То що вони роблять не так?

Щодня мільйони батьків змінюють своїм дітям підгузки від 5 до 10 разів на добу, при цьому зовсім не замислюються про те, чи правильно вони це роблять. На думку багатьох лікарів, у багатьох пологових будинках мам навчають неправильній техніці.

Лікарі пояснюють: у жодному разі не можна брати малюка за ноги та піднімати їх. Такі рухи спричиняють появу тонусу в спині: навіть, якщо ми намагаємося робити це плавно, амплітуда занадто велика для такого крихітного організму.

На будь-яке розтягнення м'язи реагують стисненням. Піднімаючи ноги, ми сильно розтягуємо м'язи спини, в результаті – обов'язково отримуємо стиск, тобто тонус по спинці. Він, у свою чергу, спричиняє низку інших проблем: вигинання, сидіння в позі жаби, проблеми з ногами, також страждають поперек, таз і куприк.

Як правильно поміняти підгузок, щоб не нашкодити дитині – 2
«Якщо дитина вже має вроджений тонус, то кожним таким рухом ми його посилюємо і провокуємо прискорений розвиток усіх вищезгаданих проблем. З віком такі викривлення не проходять», – попереджають лікарі.

Як правильно міняти підгузок

  1. Спочатку обережно повертаємо малюка на бочок.
  2. Підкладаємо під сідниці підгузок.
  3. Плавно опускаємо.
  4. Повертаємо на інший бік, щоб розправити підгузок та витягнути другу застібку.
  5. Повертаємо у вихідне положення та закріплюємо.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)