Найпопулярніші моделі акустичних систем для мультимедіа системи

Блог767

Справжні меломани знають, як складно обрати акустику, котра би повністю задовільняла всі потреби. Подекуди вибір ускладнений нестачею вільного місця, отже, в приміщенні стандартна система 5.1 просто не поміщається. Пропонуємо короткий огляд найпопулярніших, інноваційних акустичних систем для поціновувачів музики. 

Yamaha SET NS-150 Black — Комплект акустики 5.0 (NS-F150 + NS-C150 + NS-B150), чорний

Новітні технології на сторожі ідеального звуку 

Останні роки мають попит звукові панелі (інші назви – звукові проєктори, саундбари). Це компактна акустика, що розмірами нагадує сабвуфер, проте її звучання легко порівняти зі звуком повноцінного комплекту 5.1. Секрет такої акустики полягає в тому, що всередині розташовано декілька динаміків. Вони керуються цифровим процесором та інноваційними технологіями, завдяки чому формується просторове звучання. Незалежно від місця встановлення саундбару, слухач зможе отримати ідеальний звук, адже звукові промені відбиваються від стін та стелі, формуючи об'ємну картину.

Одним з найяскравіших представників саундбарів є YSP-5600 від Yamaha.

Пристрій має розширені можливості під'єднання, адже оснащений 4 портами HDMI, виходом з підтримкою ARC, двома оптичними входами та коаксіальним. Також саундбар підтримує стандарти Bluetooth, WI-FI і технологію Airplay. 

Важливою відмінністю системи є підтримка MusicCast — ця особливість дозволяє побудувати гнучку та масштабовану багатокімнатну аудіо систему, котру можна міняти залежно від задач. 

Під декоративними ґратами фронтальної панелі сховані 44 точно позиціоновані випромінювачі. Для створення ефекту 7-канального звучання кожен динамік має окрему схему підсилення. Звукові промені спрямовуються на стіни та стелю, де відбиваються та формують якісну картинку, що потрапляє до вух слухача.

В Yamaha YSP-5600 передбачено 4 режими прослуховування: 

  • 3D Surround — активуються п'ять горизонтальних і два вертикальних промені, для відтворення еквівалента звуку 7.1;
  • Surround — застосовано 5 горизонтальних променів, що дає стандартне 5.1 звучання;
  • Stereo — вертикальний динамік виконує роль твітера, забезпечуючи високоякісний стерео звук;
  • Target — режим для чіткого відтворення діалогів, з точною локалізацією в просторі.

Акустичні колонки Yamaha YSP-5600 Black

Відмінності портативної акустики 

Не менш популярною є портативна акустична система, котра може застосовуватися вдома, на прогулянці, на пікніку. Окрім компактних розмірів, портативні акустичні системи відрізняються підтримкою бездротового під'єднання — для передачі аудіо з гаджетів. 

Більшість моделей портативної акустики підтримують стрімінгові платформи, що дозволяє насолоджуватися улюбленими треками зі свого плейлиста.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)