Київський будинок для людей похилого віку забезпечує кваліфікований догляд за літніми людьми

Блог910

Київський будинок для людей похилого віку забезпечує кваліфікований догляд за літніми людьми

Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, далеко не завжди можуть розраховувати на повноцінну гігієнічну та медичну опіку в рідних стінах. Родичі дуже рідко мають можливість особисто піклуватися про рідних людей похилого віку, оскільки повсякденні турботи, робота, особистий бізнес і навчання вимагають максимального занурення в процес, і часу на синівський і дочірній обов'язок практично зовсім не залишається. Але обов'язок і бажання допомогти нікуди не йдуть. Доглядальниця, що приходить, і погодинна медсестра проблему вирішують далеко не завжди. Тому нагадуємо, що для столичних жителів і тих, хто проживає в окрузі міста Київ, є чудовий варіант розміщення для батьків і матерів, бабусь і дідусів, старших братів і сестер.

Київський будинок для людей похилого віку «Перлина» цілий рік забезпечує кваліфікований догляд за літніми людьми і надає ослабленим патологіями пенсіонерам професійні програми реабілітації. Зазначимо, що ціна поселення в пансіонат цілком прийнятна українським сім'ям, які проживають у регіоні Київська область. Однак низька вартість сервісу пояснюється прагненням адміністрації допомогти своїм співгромадянам у роки найтяжчої соціальної та економічної кризи, проте негативно на якості обслуговування це прагнення жодним чином не позначається – у закладі працюють винятково досвідчені фахівці та доброзичливий молодший персонал.

Київський будинок для людей похилого віку забезпечує кваліфікований догляд за літніми людьми – 2

Що пропонує своїм гостям київський будинок для людей похилого віку?

  • Розміщення в рекреаційній локації далеко від промислових об'єктів і загазованих магістралей великого міста.
  • Поселення в затишних палатах, які розраховані на мінімізоване сусідство максимум 4-х постояльців.
  • Щоденне прибирання і провітрювання, періодична дезінфекція, завдяки яким гостям установи не загрожують сезонні респіраторні інфекції та вірусні штами.
  • Обстановка дуже комфортна – нові меблі, ліжка з ортопедичними матрацами, плазмовий телевізор, кондиціонер і постійне підключення до мережі інтернет.
  • Цілодобові послуги доглядальниці, догляд за лежачими хворими і пацієнтами після операції. Чергова медсестра виконає всі призначення лікаря – безболісні уколи, акуратні крапельниці. Персонал уважно стежить за своєчасним прийомом медикаментів.
  • Кожен день обхід у виконанні провідних фахівців: це може бути невролог, реабілітолог або старша медсестра.
  • Програми відновлення включають лікувальний масаж і вправи на спеціальних тренажерах, які сприяють відновленню самостійності в побуті у пацієнтів, що пережили інсульт, інфаркт, перелом шийки стегна, ЧМТ та інші травми.

Окремо зазначимо, що всі гості пансіонату добре харчуються (харчування 5 разів на день), а дієтичний і смачний раціон підтримує гарний настрій, фізичну активність і бажання спілкуватися один з одним. У саду на присадибній території проводяться щоденні прогулянки на свіжому повітрі.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)