Підсумки читацького туру “Намет добра” від видавництва “Ранок”

***
Переглянуто: 477Відгуки: 0

20 березня по всьому світі відсвяткували Міжнародний день щастя.

Вам доводилося прокидатися щасливими? Певно, що так! «Але з віком робити це вдається дедалі важче» – подумає хтось. І ми з цим «хтось» погодимося і не погодимося одночасно.

Погодимося, бо коли дивишся на дітей, не втомлюєшся дивуватися, як найменші дрібнички ладні робити їх щасливими. Крижане морозиво чи теплі долоньки, сонце під час дощу чи дозвіл постояти «як дорослий» в автобусі… Та скільки тих приємних речей на світі! А не погодимося, бо й дорослим це робити зовсім не важко. Головне – мати бажання.

Це довели всі, хто долучився до благодійних читань «Намет добра», організованих видавництвом «Ранок».

Метою організаторів було влаштувати масове читання казок для дітей. Адже цікава книжка – це давно перевірений засіб, аби відчути себе щасливим. Працівники видавництва разом із відгукнувшимися на запрошення в соціальних мережах добровольцями (авторкою Оленою Трубіциною та волонтеркою Червоного Хреста – Вікторією Гайворонською) відвідали навчально-виховний комплекс «Гармонія», СНВКН №2 та туберкульозний санаторій. Туди вони привезли не просто захопливі історії з книжки «Казки дядечка Рімуса», а цілу виставу! Гості приїхали разом з ляльками, що розважали дітей, гралися з ними та спілкувалися на різні теми. Діти мали можливість розповісти про своїх улюблених книжкових героїв, обговорити сюжет та ілюстрації книжок або навіть перевтілитися в якогось персонажа.

Діти в подібних закладах особливі. Так, може здатися, що вони мають менше приводів для того, аби почуватися щасливими, але як вони вміють, а головне – прагнуть, знаходити ці приводи в усьому довкола. Це не може залишати байдужими! А тому споглядаючи та спілкуючись із дітьми, кожен дорослий в команді волонтерів і собі перейняв цю спрагу до щасливого життя.

Днів Щастя вам на кожен день!

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)