Підсумки читацького туру “Намет добра” від видавництва “Ранок”

2094

20 березня по всьому світі відсвяткували Міжнародний день щастя.

Вам доводилося прокидатися щасливими? Певно, що так! «Але з віком робити це вдається дедалі важче» – подумає хтось. І ми з цим «хтось» погодимося і не погодимося одночасно.

Погодимося, бо коли дивишся на дітей, не втомлюєшся дивуватися, як найменші дрібнички ладні робити їх щасливими. Крижане морозиво чи теплі долоньки, сонце під час дощу чи дозвіл постояти «як дорослий» в автобусі… Та скільки тих приємних речей на світі! А не погодимося, бо й дорослим це робити зовсім не важко. Головне – мати бажання.


Це довели всі, хто долучився до благодійних читань «Намет добра», організованих видавництвом «Ранок».


Метою організаторів було влаштувати масове читання казок для дітей. Адже цікава книжка – це давно перевірений засіб, аби відчути себе щасливим. Працівники видавництва разом із відгукнувшимися на запрошення в соціальних мережах добровольцями (авторкою Оленою Трубіциною та волонтеркою Червоного Хреста – Вікторією Гайворонською) відвідали навчально-виховний комплекс «Гармонія», СНВКН №2 та туберкульозний санаторій. Туди вони привезли не просто захопливі історії з книжки «Казки дядечка Рімуса», а цілу виставу! Гості приїхали разом з ляльками, що розважали дітей, гралися з ними та спілкувалися на різні теми. Діти мали можливість розповісти про своїх улюблених книжкових героїв, обговорити сюжет та ілюстрації книжок або навіть перевтілитися в якогось персонажа.

Діти в подібних закладах особливі. Так, може здатися, що вони мають менше приводів для того, аби почуватися щасливими, але як вони вміють, а головне – прагнуть, знаходити ці приводи в усьому довкола. Це не може залишати байдужими! А тому споглядаючи та спілкуючись із дітьми, кожен дорослий в команді волонтерів і собі перейняв цю спрагу до щасливого життя.

Днів Щастя вам на кожен день!


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)