5 порад для тих, хто хоче вивчити англійську

Блог1351

Англійська мова одна з найбільш затребуваних у сучасному світі. У людей, які володіють англійською, більше шансів вступити до міжнародних ВНЗ і влаштуватися на престижну роботу. Зі знанням англійської комфортніше мандрувати світом і навіть шукати інформацію на просторах всесвітньої павутини.

5 порад для тих, хто хоче вивчити англійську

Одними з найбільш поширених методик вивчення і покращення англійської є усне та письмове спілкування з носіями англійської мови, читання англомовних книг. Тому, якщо Ви вивчаєте англійську, рекомендуємо розглянути english file intermediate, з яким можна вивести процес навчання на новий рівень. У цій статті ми розглянемо й інші дієві практичні поради по вивченню англійської.

1. Не намагайтеся вчити мову з серіалів та фільмів з нуля

Досить дієво вивчати англійську з серіалів та фільмів. Проте не варто цього робити без елементарних знань граматики та базового запасу іноземних слів. Інакше Ви просто не зможете вичленувати потрібні конструкції та окремі слова з почутої мови та систематизувати їх, не знаючи, за якими правилами всі ці елементи взаємодіють один з одним. Точно така ж ситуація і з читанням книг. Книга повинна відповідати Вашому словесному запасу. В інтернет-магазині "BritishBook" можна вибрати книгу небхідного рівня – https://www.britishbook.ua/.

2. Тренуйте пам'ять на словах

Повторивши кілька разів нові слова, нам здається, що ми їх вже точно не забудемо. Але, повірте, це далеко не так. Навчіться брати із собою записну книжку, хоча б найменшу, або скачайте зручну програму для створення нотаток. Не лінуйтеся відразу ж записувати туди нові слова: як окремо, так і в контексті речення, щоб краще запам'ятовувати їх зміст та ситуацію для вживання.

3. Вирушайте за кордон

Вже давно не секрет, що англійська мова найпоширеніша мова у світі. І, якщо ви давно замислюєтеся про те, як швидко вивчити англійську, поєднавши приємне з корисним, то закордонна поїздка на мовний курс – однозначний фаворит у вашому списку. Яку країну вибрати – вирішувати тільки вам: з довгого списку можна зупинитись на тому варіанті, який ідеально підходить саме вам.

4. Не намагайтеся охопити все і одразу

Особливо ця порада актуальна для початківців. Не потрібно намагатися завантажити себе великим обсягом інформації, такий метод не ефективний. Найкраще вивчати англійську таким чином, щоб новий матеріал сприймати поетапно та дозовано.

5. Не соромтеся питань

Вивчення нового предмета пов'язане з виникненням багатьох питань, тому з метою недопущення прогалин у знаннях звертайтеся до викладача курсів вивчення англійської за всіма незрозумілими моментами.

Найголовніше – що б ви не робили англійською, вам це повинно подобатися. Шукайте людей, із якими вам цікаво спілкуватися. Вибирайте книги, які читатимете на одному диханні. Дивіться ті серіали, від яких не зможете відірватися (але не перестарайтеся). Беріть участь у заходах, де зможете практикувати мову та заводити цікаві знайомства. Спілкуйтеся на теми, які вам цікаві. Англійську мову неможливо вивчити раз і назавжди, її вивчення – шлях завдовжки життя, тому цією подорожжю потрібно насолоджуватися.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)