Facebook InstagramPinterestTwitter
Казки іншою мовою: RU

Казки онлайн українською

26717

Читати казки онлайн Слухати аудіоказки онлайн Відеоказки Лірника Сашка Дивитися Казку з татом онлайн Казки в картинках

На дитячому порталі "Дерево казок" зібрані тільки найкращі казки для дітей, які можна як прочитати на ніч, так і прослухати у зручному аудіо форматі.

У розділі "Читати казки" Ви знайдете на лише відомі українські народні казки ("Рукавичка", "Колобок", "Казка про ріпку" тощо), а й маловідомі народні дитячі казки. Особливою популярністю користуються серед юних читачів казки про тварин: вовка, лисичку, зайчика та інших лісових друзів.

На сторінці "Слухати онлайн аудіоказки" представлені аудізописи найбільш популярних авторських і народних казок, які можна прослухати онлайн на телефоні, комп'ютері чи планшеті. Наразі українські аудіо казки доволі популярні серед хлопчиків і дівчаток. Також маємо сучасні казки, записані найбільш відомими студіями звукозапису.

У рубриці "Відео казки Лірника Сашка" зібрано найцікавіші народні казки, які ведучий переповідає на свій манір. Відео казки зняті спеціально для дітей. Вони оповідають про добро і зло, про хитрість та розум, щирість та підступність. Дитячі казки, покладені на відео, навчають, як правильно чинити у тій чи іншій ситуації. Їх можна дивитися онлайн як дітям, так і дорослим.

Казки в картинках мальовничо зображують цікаві та захопливі казки. Казка в картинках чудово підійде для малят, оскільки містить цікаві малюнки.