Лисиця та тетерев (українська народна казка)

***

Лисиця та тетерев (українська народна казка) Голодна лисиця цілий день никала по кущах, мусила роздобути собі якої-небудь їжі. Оснувала всі кущі, нічого не нагибала. Бігла вона мимо високого дерева, почула, що між густих гілок щось зашелестіло. Вона задрала вгору морду і побачила на дереві тетерева. Довго лисиця на нього поглядала, все хвостом виляла і раз по раз облизувалась. Та тільки біда, що високо він сидів, не можна було до нього добратися. Лисиця зараз же пригадала хитрощі. Задрала вгору голову і каже: «Терентій, я в столиці була, у вашого царя указ добула». – «А що ж там у йому написано?» – спитав тетерев. «Там написано, щоб вам, тетеревам, не стрибать по деревах, а гулять по зелених лугах».

Тільки вона це проказала, чує – недалеко од лісу собака гавкав. Вона спитала тетерева: «А що тобі, Терентій, видно з дерева, хто до нас їде?» – «Та то мужик». – «А ще хто за ним біжить?» – «Лоша». – «А як воно хвіст тримає?» – «Крючком». – «Ага! Ну, прощай, а то мені ніколи, треба до вечора всім птицям прочитать указ!»

Побігла лисиця далі.

Будь ласка, залиште свій відгук!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Відгук буде опублікований після перевірки модератором :)

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)