Чому так багато охочих купити шоколад Кіндер

Блог156

Згідно з деякими дослідженням вчених, Kinder знаходиться на четвертому місці по впізнаваності й змістовності реклами серед інших відомих марок шоколаду. Діти в багатьох європейських країнах обожнюють продукцію цього бренду. 

Ви можете купити Кіндер в інтернет-магазині Retromagaz. А у чому секрет, читайте у нашій статті.

Чому так багато охочих купити шоколад Кіндер

Історія бренду Kinder

Знаменитий Kinder шоколад — продукція італійської фабрики Ферреро. Ці солодощі швидко прийшлися до душі дорослим та дітям за різноманіття, високу якість та творчий підхід в оформленні, наповненні, поєднання смаків та текстур, рекламних кампаніях і, звісно, колекціях іграшок у славнозвісних кіндер-сюрпризах.

За цими мініатюрними фігурками полює багато колекціонерів-ентузіастів і сьогодні, хоча від появи цих шоколадних яєць у 1974 році, минуло багато десятиліть.

Асортимент популярної компанії

Історія успіху цього бренду бере початок з охолоджених тістечок. Сьогодні асортимент компанії налічує десятки найменувань. Окрім класичних у всьому світі відомих кіндер-сюрпризів, компанія випускає багато інших солодощів:

  • шоколадні яйця з солодким наповнювачем (поштучно та в наборах);
  • печиво;
  • батончики (поштучно та в наборах);
  • молочний шоколад;
  • цукерки;
  • подарункові тематичні набори.

Також Кіндер випускає адвент-календарі та інші аксесуари, але славиться ця компанія на весь світ саме своїм фірмовим шоколадом із тим самим, автентичним смаком, який ні з чим не сплутаєш. Ці ласощі по справжньому ніжні й смачні.

Цей бренд став культовим завдяки мобільності та гнучкості — компанія від самого початку своєчасно та влучно реагує на потреби ринку та споживачів. Саме тому її продукція настільки популярна.

З дати заснування компанії пройшло півсторіччя, та шоколад її настільки ж смачний, як десять, двадцять, і усі п’ятдесят років тому. Якщо ви скуштували ще не всі ласощі цієї компанії, саме час це виправити, скільки б років вам не було.

Ви можете придбати Kinder Сюрприз різних серій в інтернет-мазаині Retromagaz. Насолоджуйтесь смачним шоколадом та колекціонуйте унікальні іграшки.


Залиште відгук!

Ваш відгук опублікують після перевірки!

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(обов'язково)